Skandal w walce Murański vs Tanćula? Nie wszyscy zgadzają się z wynikiem

skandal w walce muranski vs tancula

Skandal w walce Murański vs Tańcula? Wynik wzbudził spore kontrowersje i nie wszyscy się z nim zgadzają! Wyniszczająca walka trwała trzy rundy i o werdykcie decydowali sędziowie. Zwycięzca nie był jednak w stanie stać o własnych siłach, pomocy udzielać musieli mu ratownicy medyczni. Według komentatorów, wygrany zasłabł tuż po ogłoszeniu decyzji sędziowskiej. Kto wygrał i co działo się w walce Murański vs Tańcula?

Skandal w walce Murański vs Tańcula? Nie wszyscy zgadzają się z wynikiem! Kto wygrał?

Na tę walkę czekało mnóstwo osób. Ich konflikt wydawał się być jednym w największych w całej historii federacji FAME MMA. W końcu stanęli naprzeciwko siebie w oktagonie. Mowa o Arkadiuszu Tańculi oraz Mateuszu Murańskim – obaj znani są z programu „Lombard. Życie pod zastaw”.

Starcie Murański vs Tańcula podsycała postać ojca tego pierwsze – Pana Jacka Murańskiego. Samo starcie należało do niezwykle emocjonujących. Pierwsze starcie według wielu obserwatorów wygrał Tańcula, jednak wyraźnie było widać, że bardzo szybko traci siły. Murański przyjmował wiele ciosów, jego twarz była coraz bardziej obita, jednak dzielnie trzymał się na nogach i nie unikał mocnych starć z Tańculą. Bardziej wyrównane było drugie starcie. Najciekawsze rzeczy działy się jednak w trzeciej rundzie.

ZOBACZ TAKŻE: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA. AL-KAIDA GROZI POLSCE? JEDNOZNACZNY KOMUNIKAT MIĘDZYNARODOWEJ AGENCJI, POLICJANCI W ZAGROŻENIU?

Tańcula wygrał, Murański się z tym nie zgadza. Aroy nie był w stanie opuścić oktagonu o własnych siłach

Trzecia runda była niebywale jednostronna i wydawało się, że Murański w końcu znokautuje Tańculę. Aroy ledwie trzymał się na nogach, jednak jakimś cudem dotrwał do końca pojedynku. Reakcje narożnika Murańskiego, a przeważnie gesty jego ojca wskazywały na to, że popularny Muran wygrał. Wtem doszło do oficjalnego werdyktu, według którego zwycięzcą starcia okazał się Tańcula. Murańscy długo nie mogli się z tym pogodzić.

Co więcej, Tańcula kompletnie opadł z sił i według relacji komentatorów zasłabł. Był zupełnie wycieńczony. W oktagonie pojawili się ratownicy, nosze i tlen. Murański w wywiadzie stwierdził natomiast, że to on czuje się wygranym. Większy puchar powędrował jednak do rąk Tańculi.

źródło: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.