Ależ emocje w walce Kasjo vs Parke! FAME MMA składa protest!

ależ emocje w walce kasjo

Ależ emocje w walce Kasjo vs Parke! FAME MMA składa protest! Czy leci z nami pilot? Na tę walkę czekali niemal wszyscy. Główna twarz federacji – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – zawalczył podczas gali FAME MMA 10 z wymarzonym rywalem z UFC. Jego oponentem okazał się Norman Parke, wojownik znany właśnie z UFC czy KSW. Pojedynek stoczono w formule bokserskiej. Werdykt wzbudził jednak wątpliwości. Dlaczego? Co po walce zrobili włodarze? Dlaczego fani są tak wściekli? Wielu z nich pisze, że już nigdy nie wykupią dostępu do gali.

Ależ emocje w walce Kasjo vs Parke! FAME MMA składa protest, fani wściekli na federację!

Emocji w walce Don Kacjo vs Norman Parke spodziewał się każdy – ale czy aż takich?! Jedno z największych wydarzeń w historii FAME MMA już za nami. Najbardziej rozpoznawalny zawodnik federacji – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – podjął w walce wieczoru zawodnika z przeszłością w UFC i KSW, Normana Parka. Walka zakontraktowana była na 5 rund w formule bokserskiej.

Sam pojedynek stał na naprawdę niezłym sportowym poziomie. Nie brakowało dobrych akcji zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Bardziej konkretny był jednak zawodowiec, Norman Parke. Znalazło to odzwierciedlenie w werdykcie. Według sędziów jednogłośnie lepszy był Irlandczyk z północy. I choć początkowo nikt z tym nie dyskutował, nagle w oktagonie pojawili się włodarze FAME MMA…

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL W WALCE MURAŃSKI VS TAŃCULA? NIE WSZYSCY ZGADZAJĄ SIĘ Z WERDYKTEM SĘDZIÓW! KTO WYGRAŁ?

Mocne słowa włodarzy tuż po walce. Jeden z nich teraz przeprasza

Równie ciekawie co w trakcie walki, było także i po jej zakończeniu. Mianowicie, w oktagonie już po ogłoszeniu werdyktu pojawili się włodarze FAME MMA – Michał „Boxdel” Baron oraz Wojciech Gola. Przejęli oni mikrofon i publicznie dali do zrozumienia, że wynik walki to skandal, lepszy był Kasjusz, a Norman Parke walczył nieczysto. Zapowiedzieli także odwołanie od takiego werdyktu.

Wszystko wywołało ogromne zamieszanie. Do akcji wkroczył także wyraźnie pobudzony nieoczekiwanymi wydarzeniami Kasjusz Życiński.

Po czasie w pierś zaczął się bić jednak popularny „potężny włodarz” federacji, czyli Michał „Boxdel” Baron. Na swoim Instagramie napisał:

Chore emocje, zachowalem sie jak burak z tym mikrofonem, ale za dużo dziś przezyliśmy. Dziekuje Norman i Kasjo za super walkę! Piekne emocje, na końcu po prostu było już za gorąco. Przeraszam Norman z szacunku do swojego zawodnika nie powinienem w ten sposób sie zachować. Robienie takiego eventu to ciezki temat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michał “Boxdel” Baron (@boxdel)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.