Skandal w Sejmie! „Będziesz pan wisiał” – takie słowa usłyszał Adam Niedzielski [WIDEO]

skandal w sejmie

Skandal w Sejmie! „Będziesz pan wisiał” – dokładnie takie słowa usłyszał Adam Niedzielski z ust Grzegorza Brauna. Wśród polityków rozpętała się potężna awantura. Poseł Konfederacji nie przebierał w słowach. Chwilę później zarządzono przerwę w obradach. Wideo z całego zajścia już krąży po Internecie. Zdaniem wielu osób, pewne granice zostały zdecydowanie przekroczone. Materiały prezentujemy w dalszej części tekstu.

Skandal w Sejmie! „Będziesz pan wisiał” – takie słowa usłyszał Adam Niedzielski [WIDEO]

Ależ burza w Sejmie! Wszystko miało miejsce podczas czwartkowych obrad. Padły tam skandaliczne słowa skierowane do ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego. Ich autorem był poseł Konfederacji, Grzegorz Braun. Z mównicy przy wszystkich, wypalił on do szefa resortu zdrowia następującymi słowami:

Będziesz pan wisiał.

Wywołało to ogromną aferę na sali obrad. Interweniować próbowała Małgorzata Kidawa-Błońska. Przed powyższą kwestią, poseł Braun mówił jeszcze:

Tymczasem niech nas Pan Bóg ma w swojej opiece, póki za tę dziedzinę aktywności naszego państwa odpowiada człowiek zajmujący miejsce w tej ławie. Niestety, nie w ławie oskarżonych, a ławie rządowej.

Wszystkie te słowa były rzecz jasna kierowane do Adama Niedzielskiego. Porównał go nawet do miana „zbrodniarza wojennego”:

To są straty wojenne i ludzie, którzy odpowiadają za te straty wojenne, są zbrodniarzami wojennymi.

Nagranie z całego gorącego zajścia w Sejmie, można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: POLKA CHCE ZAKAZAĆ WĘDKARSTWA W EUROPIE. ZASKAKUJĄCY POMYSŁ SYLWII SPUREK. TO JEDNAK NIE KONIEC SZOKUJĄCYCH POSTULATÓW

Władysław Kosiniak-Kamysz wstawił się za ministrem Adamem Niedzielskim. „Musimy zaprotestować wszyscy jak tu siedzimy

Wypowiedziane przez Grzegorza Brauna słowa wprowadziły w Sejmie atmosferę skandalu. Najpierw głos zabrała Małgorzata Kidawa-Błońska:

Panie pośle jak się pan w sejmie zachowuje, to jest wielki skandal.

Chwilę później natomiast na mównicy pojawił się Władysław Kosiniak-Kamysz. On także był zbulwersowany tym, co wydarzyło się dosłownie przed momentem.

Musimy zaprotestować wszyscy jak tu siedzimy. Nie zgadzam się w wielu sprawach z panem ministrem, ale będę pana bronił.

Jakie konsekwencje czekają Grzegorza Brauna z Konfederacji za jego skandaliczne zachowanie? Tego z pewnością dowiemy się wkrótce.

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.