Tiktokerka wyrzucona z samolotu – wszystko przez jej strój! [WIDEO]

Tiktokerka wyrzucona z samolotu

W sieci pojawiło się nagranie, które oburzyło wielu internautów. Tiktokerka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że przez swój ubiór nie wpuszczono jej do samolotu. Żeby tego było mało, pracownicy lotniska wezwali policję. 

Tiktokerka wyrzucona z samolotu

33-letnia Ray Lin Howard, znana w sieci pod pseudonimem Fat Trophy Wife opowiedziała w sieci swoją historię, która spotkała ją na jednym z lotnisk. Kobieta miała wykupiony lot liniami Alaska Airlines. Kiedy miała wejść na pokład samolotu, podszedł do niej personel. Jeden ze stewardów przekazał, że strój Ray jest nieodpowiedni, przez co nie może wejść na podkład. Z nagrań umieszczonych w sieci dowiadujemy się, że kobieta miała na sobie kolarki oraz szary stanik sportowy, a co za tym idzie, odsłonięty fragment brzucha. Po zwróceniu uwagi, 33-latka zdecydowała się ubrać dodatkowo różową bluzeczkę w panterkę. Warto dodać, że i ta bluzka była krótka i nie zakrywała w pełni brzucha. Steward nie zezwolił kobiecie podróżować w takim stroju.

Tiktokerka nie kryła swojego oburzenia i zwróciła się do personelu pokładowego słowami:

Jeśli chcesz mnie wyrzucić, wyrzuć mnie. Zrobiłam to, o co mnie prosiłeś. Chcę, żebyś zostawił mnie w spokoju.

ZOBACZ TAKŻE: ZAKAZ WĘDKARSTWA W POLSCE?! TEGO CHCE SYLWIA SPUREK!

Ostatecznie Ray Lin Howard opuściła samolot, a żeby tego było mało, pracownicy lotniska wezwali policję. Kobieta trafiła na przesłuchanie, gdzie opowiedziała całą historię. Funkcjonariusze nie postawili 33-latce żadnych zarzutów, bowiem nic złego nie zrobiła.

To jednak nie koniec historii. Tiktokerka nie kryła swoich emocji i poruszenia. W jednej z rozmów wyznała, że poczuła się dyskryminowana. Jej zdaniem nie została wpuszczona na samolot nie tylko ze względu na nieodpowiedni strój, ale i cały wygląd. Zwróciła uwagę, że jest większych rozmiarów, a jej ciało jest w dużej części pokryte tatuażami, co mogło nie spodobać się personelowi linii lotniczych.

Nagrania z lotniska i przesłuchania możecie obejrzeć poniżej:

Co ciekawe tiktokerka po czasie dostała telefon od przedstawicieli linii lotniczych. Otrzymała przeprosiny oraz zniżkę na kolejny lot.

Co myślicie o tej sytuacji? Uważacie, że strój pasażerów samolotu jest istotny?

źródło: tiktok.com, youtube.com, radiozet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.