Skandal na meczu piłkarskim. Sędzina uderzona przez trenera [WIDEO]

skandal na meczu piłkarskim

Skandal na meczu piłkarskim! Do niewyobrażalnych zdarzeń doszło w Brazylii podczas regionalnego meczu pucharowego. W trakcie sporego zamieszania na murawie, po jednej z – rzekomo – kontrowersyjnych decyzji sędziów, szkoleniowiec gości uderzył głową asystentkę sędziego głównego. Rafaela Soriano, trenera Desportivo Ferroviaria, momentalnie okrzyknięto „damskim bokserem”. Karygodną sytuację zarejestrowały kamery, a fatalne obrazki poszły w cały świat. Jak donoszą sportowe media, szkoleniowiec został natychmiast zwolniony z klubu. Feralne zdarzenie można zobaczyć na materiale wideo w dalszej części tekstu.

Skandal na meczu piłkarskim! Sędzina uderzona głową przez trenera. Wszytko nagrały kamery [WIDEO]

Takiego skandalu w świecie sportu nie było już dawno. Do dramatycznych scen doszło podczas rozgrywek regionalnego pucharu w Brazylii. Jak czytamy w serwisie sport.tvp.pl, gospodarzem pojedynku z Desportivo Ferroviaria była Nova Venecia. Pod sam koniec pierwszej połowy przyjezdni mieli wykonywać rzut rożny, jednak sędziowie zadecydowali o zejściu zespołów na przerwę. Właśnie to miało rozwścieczyć piłkarzy i sztab szkoleniowy Desportivo Ferroviaria, którzy otoczyli sędziów i wywierali presję na zmianę decyzji. Wszystko skutkowało pokazaniem kilu żółtych kartek, ale nikt nie spodziewał się, że za moment do akcji wkroczy trener Desportivo.

Rozwścieczony Rafaela Soriano, który także otrzymał żółty kartonik, postanowił wyładować swoją frustrację na asystentce sędziego głównego. Podszedł do sędziującej Marcielly Netto i zadał jej cios głową. Krewki szkoleniowiec momentalnie ujrzał czerwoną kartkę i miano „damskiego boksera”. Bulwersujące zajście uchwyciły kamery – wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: OBURZAJĄCE NAGRANIE Z IRLANDII. SAMOCHODY Z ROSYJSKIMI FLAGAMI I SYMBOLAMI INWAZJI NA UKRAINĘ, PRZEMIERZAŁY AUTOSTRADĘ W DUBLINIE. WIADOMO O CO CHODZIŁO! [WIDEO]

Agresywny trener, który uderzył sędzinę, został natychmiast zwolniony

Reakcja władz klubu Desportivo Ferroviaria nie mogła być inna. Okazało się bowiem, że agresywny trener został momentalnie wyrzucony z pracy. Władze klubu poinformowały, że próbowały skontaktować się z poszkodowaną w celu przeprosin i wsparcia, jednak okazało się to niemożliwe.

Portal sport.tvp.pl podaje dodatkowo, że sprawą zajmie się „Regionalny Związek Piłki Nożnej Espirito Santo – południowo-wschodniego regionu Brazylii„.

źródło: sport.tvp.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.