Znany jasnowidz przepowiedział przyszłość Ukrainie – szykuje się atak nuklearny?

korea północna

Wojciech Glanc jako znany jasnowidz regularnie dzieli się swoimi wizjami. W obliczu panującej za naszą wschodnią granicą wojny, skupił się na losach Ukrainy. Wizjoner nie ma jednak dobrych wieści, bowiem przeczuwa, że może dojść do ataku bronią jądrową.

Kim jest Wojciech Glanc?

Wojciech Glanc od wielu lat działa w mediach. Lata temu zyskał popularność występując w drugiej edycji programu „Big Brother”. Następnie zgłosił się również do „Mam talent”, stale rozwijając swoje umiejętności w przewidywaniu przyszłości. Zajmował się wówczas hipnozą estradową oraz mentalizmem, czyli czytaniem w myślach.

Znany jasnowidz po dziś dzień jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, m.in. w serwisie YouTube, gdzie regularnie publikuje wielogodzinne nagrania. Opowiada o swoich wizjach przyszłości oraz losach świata.

ZOBACZ TAKŻE: MROCZNA ZAPOWIEDŹ RAMZANA KADYROWA. TO CZEKA UKRAINĘ?

Znany jasnowidz przepowiedział przyszłość Ukrainie

W jednym z ostatnich filmów Wojciech Glanc skupił się m.in. na sytuacji mającej miejsce na Ukrainie. Z relacji jasnowidza dowiadujemy się, że w jego wizji wystąpiła nie tylko potężna rakieta, ale również grzyb atomowy, co sugeruje atak z użyciem bomby jądrowej.

Zaraz za nimi widzę pojazd z potężną rakietą […]. Za nimi jest pogorzelisko i to już jest blisko polskiej granicy […]. Gdzieś z tyłu, ale naprawdę taki maluteńki obrazeczek, widzę ten grzyb atomowy, gdzieś tam z tyłu […] jakby gdzieś tam coś zostało zrzucone […], jakby część Europy w tym momencie już nie była do zamieszkania, a ci ludzie podążali tam, gdzie jeszcze żyć można, zostawiając za sobą zgliszcza. Oni w ogóle wyglądają tak naprawdę jak chorzy po chorobach popromiennych. Jakaś część Ukrainy, być może cała, będzie „nieużytkiem Europy – powiedział Glanc.

Niepokój wzbudzają również słowa o pardzie, do której dojdzie 1 maja. Przodować podczas manifestacji ma sam Władimir Putin.

Wyobraźcie sobie, że idzie pewnego rodzaju pochód, parada, naprawdę pokiereszowanych ludzi po rudej pustyni, jakby pogorzelisku […]. Czuć dym, czuć smród […]. Na przodzie idzie pięć postaci, każdy wygląda jak Putin […]. To jest pochód pierwszomajowy […] tylko to święto jest w tym momencie czymś zupełnie innym, niż powinno być – słyszymy z usta jasnowidza Wojciecha Glanca.

 

źródło: YouTube Wojciecha Glanca, zdjęcie – pixabay.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.