Simpsonowie znowu przewidzieli przyszłość? Kamala Harris łudząco podobna do Lisy Simpson!

Simpsonowie znowu przewidzieli przyszłość

Czy Simpsonowie znowu przewidzieli przyszłość? Po raz kolejny internauci doszukali się ogromnego podobieństwa między rzeczywistością a serialem. Tym razem chodzi Kamalę Harris, pierwszą kobietę pełniącą funkcję wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.

Simpsonowie znowu przewidzieli przyszłość?

Simpsonowie to znany amerykański serial komediowy, który w satyryczny sposób przedstawia życie typowego Amerykanina. Nie od dziś mówi się, że serial ten wielokrotnie przewidział przyszłość. Mowa tu o takich wydarzeniach jak zamach na World Trade Centre, wybranie Donalda Trumpa na prezydenta czy szturm na Kapitol, który miał miejsce w ostatnich tygodniach.

Rzeczywiście, w odcinkach miały miejsce wydarzenia, które można połączyć z prawdziwymi wydarzeniami. Być może to manipulacja lub nadinterpretacja, jednak zjawisko to dla wielu wydaje się być niezwykle intrygujące.

Dnia wczorajszego doszukano się kolejnej przepowiedni. Kamala Harris stała się bowiem pierwszą kobietą w historii, pełniącą funkcję wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. Na Kapitolu pojawiła się w fioletowej sukience i płaszczu, a uzupełnieniem stylizacji była biżuteria z pereł. Łudząco podobnie ubrana była Lisa Simpson, która pojawiła się w odcinku „Bart to the future” z 2000 roku. Żeby tego było mało, Lisa przedstawiona jest jako przyszła pani prezydent.

ZOBACZ TAKŻE: 30. ROCZNICA SIMPSONÓW – CIEKAWOSTKI O SERIALU

Cały odcinek możecie zobaczyć poniżej:

 

źródło: twitter.com, youtube.com, donald.pl, viva.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.