Sensacja w polskiej grupie! Arabia Saudyjska pokonuje wielką Argentynę [GOLE]

sensacja w polskiej grupie

Sensacja w polskiej grupie! Arabia Saudyjska pokonuje wielką Argentynę! Nikt nie spodziewał się takiego rozstrzygnięcia. Faworyzowana przez wielu drużyna z Leo Messim na czele, która miała zdobyć puchar świata, przegrała w pierwszym meczu mundialu ze skazywaną na pożarcie Arabią Saudyjską. Z drugiej strony rywale Argentyńczyków pokazali się z naprawdę niezłej strony. Polacy zagrają z nimi już w nadchodzącą sobotę. Co taki wynik oznacza dla reprezentacji prowadzonej przez Czesława Michniewicza?

Sensacja w polskiej grupie! Arabia Saudyjska pokonuje wielką Argentynę

Takiego początku zmagań w grupie C na Mistrzostwach Świata w Katarze nikt się nie spodziewał. W pierwszym wtorkowym meczu Arabia Saudyjska pokonała Argentynę 2:1. Faworyci nie tylko do wygrania tego meczu, ale całego mundialu, prowadzili do przerwy 1:0 i wydawało się, że mają wszystko pod kontrolą. Sprawy jednak obróciły się o 180 stopni w drugiej połowie. Tuż po przerwie Arabia Saudyjska doprowadziła do remisu, a już pięć minut później po kapitalnym strzale w długi róg Argentyna musiała odrabiać straty. Mimo dużego posiadania piłki i wielu wrzutek w pole karne Saudyjczyków, Argentyńczycy nie zdołali odwrócić losów spotkania i jedna z największych sensacji w historii Mistrzostw Świata stała się faktem.

ZOBACZ TAKŻE: Znamy ceny Burgera Drwala. Oficjalnie: tak drogo jeszcze nie było. Prawie 40 złotych za największy zestaw…

Co ten wynik oznacza dla Polski? Sytuacja się komplikuje

Zdaniem kibiców, taki wynik dość mocno komplikuje sytuację Polaków. Choć pierwszy mecz jeszcze przed biało-czerwonymi, można odnieść wrażenie, że już teraz w tej grupie nie ma miejsca na żadne potknięcie. Z Meksykiem będzie trzeba zagrać o pełną pulę, remis może okazać się niewystarczający – zwłaszcza patrząc na to, jak dobrze zaprezentowała się Arabia Saudyjska, oraz biorąc pod uwagę fakt, że Argentyna z Polską zagra o wszystko.

Mecz Polski z Meksykiem już dziś o godzinie 17:00.

źródło: Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.