„Seks to nie Grzech” – cały film w CDA! Portal przejął hit Netflixa w USA [WIDEO]

seks to nie grzech

„Seks to nie Grzech” – cały film w CDA! Zbierający kapitalne recenzje film w gwiazdorskiej obsadzie, to hit amerykańskiego Netflixa. W Polsce jako pierwszy ukaże się jednak na platformie CDA. Występują w nim między innymi aktorzy znani z kultowego już „Stranger Things” – czyli flagowej produkcji właśnie wspomnianego wcześniej Netflixa. Gdyby tego było mało, film „Seks to nie Grzech” (org. Yes, God, Yes) znalazł się w TOP 2 na Netflixie w USA. Poniżej prezentujemy zwiastun i zapowiedź hitowej produkcji. Wideo poniżej!

„Seks to nie Grzech” – cały film w CDA! Hit amerykańskiego Netflixa dla odmiany zadebiutuje na platformie CDA Premium

To będzie wielka premiera kapitalnego młodzieżowego hitu, który już teraz zrobił ogromną furorę na amerykańskim Netfixie! W portalu CDA zadebiutuje bowiem zbierający świetne recenzje „Seks to nie Grzech” (org. Yes, God, Yes).

seks to nie grzech

Film opowiada o uroczej, katolickiej nastolatce, która przypadkiem odkrywa masturbację. Wszystko podczas niewinnego czatu, który nieoczekiwanie przeradza się w niebywale pikantną rozmowę. Pokusa staje się silniejsza od niej – co w obliczu katolickiej wiary, może grozić nawet wiecznym potępieniem.

Film w reżyserii Karen Maine okazał się strzałem w dziesiątkę. Główną rolę odegrała w nim znana ze „Stranger Things” Natalia Dyer. Jej rola także przypadła do gustu widzom, którzy wypowiadali się o grze aktorki w samych superlatywach.

ZOBACZ TAKŻE: KOSMICZNE MISTRZOSTWA – WYSOKOBUDŻETOWA, ROSYJSKA PRODUKCJA TYLKO W CDA PREMIUM! ZE WZGLĘDU NA ZAMKNIĘTE KINA, PREMIERĘ PRZENIESIONO DO INTERNETU. KAPITALNY FILM DLA CAŁEJ RODZINY

„Seks to nie Grzech” – zwiastun! Zobacz znakomity trailer!

W sieci pojawił się polski zwiastun filmu „Seks to nie Grzech”. Dostępny jest w serwisie YouTube i trzeba przyznać, że robi bardzo dobre wrażenie. Lekka i zabawna tematyka to klucz do sukcesu. W połączeniu z dobrą grą aktorską i wartką fabułą, powstała znakomita produkcja, której zapowiedź można obejrzeć poniżej:

„Seks to nie Grzech” – kiedy premiera?

Premiera „Seks to nie Grzech” w CDA będzie mieć miejsce już niebawem – mianowicie 19 listopada tego roku, czyli już w najbliższy czwartek! To niebywałe wydarzenie, bo CDA zupełnie nieoczekiwanie zdobyło prawa do topowej produkcji Netflixa.

seks to nie grzech

źródło: CDA, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.