Kosmiczne Mistrzostwa – cały film w CDA! Premiera przeniesiona z kina do sieci

kosmiczne mistrzostwa cały film

Kosmiczne Mistrzostwa – cały film w CDA! Głośny, kasowy rosyjski film już niebawem będzie można obejrzeć w sieci. Wszystko ze względu na zamknięte w naszym kraju kina. Kosmiczne Mistrzostwa to nic innego jak wysokobudżetowy film akcji/science fiction przeznaczony dla całej rodziny. Wyróżnia się świetnymi efektami specjalnymi, których stworzenie było możliwe dzięki ogromnemu budżetowi – bagatela 22.000.000 USD. O czym opowiadają Kosmiczne Mistrzostwa? Kiedy film dostępny będzie w portalu CDA? Te wszystkie wiadomości oraz zwiastun prezentujemy poniżej!

Kosmiczne Mistrzostwa – fabuła

Kosmiczne Mistrzostwa (org. Spaceball, Cosmoball) to wysokobudżetowy film rosyjskiej produkcji. Przeznaczono na niego aż 22.000.000 USD. To wszystko pozwoliło na ogromny rozmach przy kinowej produkcji, która zagościła między innymi na międzynarodowych festiwalach filmowych w Cannes oraz Berlinale.

Jak można przeczytać na CDA:

Jest rok 2071. Kosmiczna wojna całkowicie zmieniła klimat na Ziemi, a nad Moskwą góruje ogromny statek obcych. To właśnie on ma stać się areną dla ostatecznego pojedynku o planetę.

kosmiczne mistrzostwa cały film

Ten jeden z najdroższych filmów w historii rosyjskiego kina jest odpowiedni dla całej rodziny. Akcja rozgrywa się w przyszłości, gdzie Moskwa porośnięta jest dżunglą, a nad nią unosi się potężny statek komiczny, który w rzeczywistości jest niczym innym jak ogromnym stadionem. Rozgrywa się na nim zawody do złudzenia przypominające piłkę nożną, jednak… pewne aspekty wyróżniają ją od futbolu, który obecnie jest nam znany.

Głównym bohaterem Kosmicznych Mistrzostw okaże się Anton – zwykły facet, który zupełnie nieoczekiwanie dostanie powołanie do drużyny narodowej. A to dlatego, że dysponuje on nadprzyrodzonymi zdolnościami…

Kosmiczne Mistrzostwa – polski zwiastun

Poniżej prezentujemy polski zwiastun filmu Kosmiczne Mistrzostwa:

ZOBACZ TAKŻE: CENTYMETRY OD TRAGEDII NA PRZEJEŹDZIE KOLEJOWYM W POLSCE! W SIECI POJAWIŁO SIĘ PORAŻAJĄCE NAGRANIE! „OSZUKAŁ PRZEZNACZENIE”

Kosmiczne Mistrzostwa – cały film w CDA! Premiera przeniesiona z kina na CDA

Jak dobrze wiadomo, w związku z rozporządzeniem rządu dotyczącym epidemii koronawirusa, kina w Polsce są zamknięte. Wobec tego, niektóre premiery kinowych hitów są przenoszone do sieci. Tak jest właśnie w przypadku Kosmicznych Mistrzostw, a premiera tego filmu będzie mieć miejsce w portalu CDA.

kosmiczne mistrzostwa cały film

Kosmiczne Mistrzostwa – kiedy premiera?

Premiera filmu Kosmiczne Mistrzostwa w portalu CDA, będzie mieć miejsce już w najbliższy piątek (13 listopada) o godzinie 16:00. Wszytko za pomocą platformy CDA Premium.

źródło: materiały prasowe, CDA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.