Rusza akcja #walentynkujeJEMY, czyli kolejne wsparcie branży grastronomicznej!

Rusza akcja #walentynkujeJEMY

Rusza akcja #walentynkujeJEMY, zorganizowana przez Kongres Polskiego Biznesu. Jej celem jest wsparcie branży gastronomicznej, która od wielu tygodni walczy o przetrwanie. Poznajcie szczegóły!

Rusza akcja #walentynkujeJEMY

Nie da się ukryć, że obostrzenia związane z panującą pandemią koronawirusa mocno osłabiły m.in. branżę gastronomiczną. Właściciele restauracji, barów i pubów nie kryją swojego oburzenia i od wielu tygodni walczą z panującymi restrykcjami. Warto w tym momencie wspomnieć o głośnej akcji przedsiębiorców o nazwie #otwieraMY. Mnóstwo właścicieli biznesów mimo panujących przepisów otworzyło swoje lokale, a społeczeństwo chętnie korzystało z ich usług. Mimo wielu utrudnień, przedsiębiorcy wciąż nie dają za wygraną. Dziś na Facebooku pojawiło się wydarzenie o nazwie #walentynkuJEMY, zorganizowane przez Kongres Polskiego Biznesu.

Znajdź w okolicy otwartą restaurację. Zarezerwuj stolik. Spędź miło czas z kimś bliskim. Pokażmy całemu światu, że uczucia i związki między ludźmi są silniejsze od tych bezprawnych ograniczeń. Zasmakuj normalności! – czytamy na oficjalnym wydarzeniu akcji.

ZOBACZ TAKŻE: PROTEST POLSKICH MEDIÓW – O CO CHODZI? ILE POTRWA? „MEDIA BEZ WYBORU”

Walentynki to szczególny dzień dla zakochanych jak i czas wzmożonej pracy gastronomii. Nie da się ukryć, że wiele par spędza to święto w restauracjach. W tym roku obostrzenia zakazują spożywania posiłków w lokalach, a możliwe jest jedynie zamawianie dań na wynos. Kongres Polskiego Biznesu od dawna działa na rzecz małych i średnich firm w Polsce. Postanowili ich wesprzeć również w tym trudnym czasie.

Restauracje, puby, bary zostały zamknięte 4 miesiące temu na 2 tygodnie. Wskutek polityki naszego rządu spora część z nich została zamknięta na zawsze. Władza walczy z ludźmi zamiast z wirusem. Wspomóżmy tych, których można jeszcze uratować. Na przekór politykom, którzy ostatnio w ramach ukarania gastronomii za bunt i otwieranie się, postanowili gnębić ją jeszcze bardziej, używając przy tym wszystkich możliwych instytucji na czele z Sanepidem – czytamy na wydarzeniu akcji #WalentynkuJEMY.

 

❤ W Walentynki okażmy wsparcie dla branży gastronomicznej! Zapraszamy do akcji #walentynkuJEMY!

Restauracje, puby,…

Opublikowany przez Kongres Polskiego Biznesu Środa, 10 lutego 2021

źródło: facebook.com, kongres.biz

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.