Rozważał nauczenie się innego hymnu. Teraz pojedzie na mundial za kontuzjowanego Drągowskiego

rozważał nauczenie się innego hymnu

Rozważał nauczenie się innego hymnu. Teraz pojedzie na mundial za kontuzjowanego Bartłomieja Drągowskiego! Sztab reprezentacji Polski błyskawicznie zareagował na fatalne informacje o koszmarnej kontuzji jednego z powołanych na mundial bramkarzy. Natychmiast ogłoszono, że miejsce Drągowskiego w samolocie do Kataru zajmie Kamil Grabara. Ten jednak w ostatnich dniach mocno podpadł biało-czerwonym kibicom – wszystko przez kontrowersyjną wypowiedź tuż po ogłoszeniu finalnej listy piłkarzy, którzy zagrają na Mistrzostwach Świata.

Rozważał nauczenie się innego hymnu. Teraz pojedzie na mundial za kontuzjowanego Drągowskiego. Grabara w ostatnich dniach mocno podpadł kibicom reprezentacji Polski

Bardzo dużo działo się dziś w kontekście reprezentacji Polski w piłce nożnej – wszystko przez makabryczną kontuzję Bartłomieja Drągowskiego w meczu ligi włoskiej. Wszystko wskazuje na to, że bramkarz polskiej kadry złamał nogę. To wyklucza jego udział w rozpoczynającym się już za tydzień mundialu.

Wobec tego sztab biało-czerwonych podjął błyskawiczną decyzję – w miejsce kontuzjowanego Drągowskiego do Kataru z drużyną jako trzeci bramkarz poleci Kamil Grabara. O wszystkim poinformował rzecznik prasowy polskiej drużyny narodowej, Jakub Kwiatkowski:

ZOBACZ TAKŻE: Czy ty też popełniasz ten błąd jeżdżąc autem? Trik, dzięki któremu zaoszczędzisz ponad 10% paliwa

Kontrowersyjna wypowiedź Grabary tuż po ogłoszeniu ścisłej kadry na mundial – kibice nie zapomnieli

Kamil Grabara, który ostatecznie poleci do Kataru, w ostatnich dniach nie schodzi z ust wielu polskich kibiców. Wszystko przez kontrowersyjną wypowiedź, jakiej po ogłoszeniu kadry udzielił duńskim mediom. Bramkarz FC Kopenhaga cytowany przez serwis tipsbladet.dk mówił:

Jestem Polakiem i zawsze będę za naszą drużyną, ale jest też inna kadra, która występuje w biało-czerwonych barwach i na pewno też będę ją wspierał. Szczerze mówiąc, uważam, że jedna z tych drużyn ma nieco większe szanse na mistrzostwach niż druga, więc zastanawiam się, czy po drodze zmienię koszulkę i nauczę się nowego hymnu.

Nie spodobało się to wielu fanom polskiej drużyny narodowej, którzy teraz wypominają młodemu bramkarzowi jego ostatni wywiad.

źródło: Twitter, Sportowe Fakty; foto: Twitter – FC Kopenhaga

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.