Koszmarna kontuzja polskiego piłkarza. Złamana noga, wypada z kadry na mundial

filar reprezentacji polski

Koszmarna kontuzja polskiego piłkarza. Złamana noga, wyjazd na mundial wykluczony! W dzisiejszym meczu ligi włoskiej fatalnie wyglądającej kontuzji doznał Bartłomiej Drągowski, bramkarz powołany przez Czesława Michniewicza na Mistrzostwa Świata w Katarze. Stało się to w ostatnim meczu przed zgrupowaniem polskiej reprezentacji. Kto zajmie jego miejsce w drużynie, która już w nadchodzącym tygodniu uda się do Kataru?

Koszmarna kontuzja polskiego piłkarza. Złamana noga, nie pojedzie z reprezentacją na Mistrzostwa Świata w Katarze

Bardzo złe wieści docierają z Włoch. W dzisiejszym meczu tamtejszej Serie A reprezentant polski doznał makabrycznej kontuzji. Mowa o Bartłomieju Drągowskim, bramkarzu włoskiej drużyny Spezia, który znalazł się w ścisłej kadrze na mundial, jaką w czwartek ogłosił selekcjoner polskiej reprezentacji, Czesław Michniewicz.

Wszystko wskazuje na to, że Bartłomiej Drągowski złamał nogę. Sieć obiegły bardzo mocne zdjęcia, na których widać wygiętą w nienaturalny sposób stopę piłkarza. Polak opuścił boisko na noszach. Jego występ na zbliżających się Mistrzostwach Świata jest wykluczony.

ZOBACZ TAKŻE: Kibice nie wezmą tego na mundial do Kataru! „Więzienie i 2750 dolarów kary” – kolejne abstrakcje prosto z kraju, które już lada dzień zorganizuje Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Co tym razem?

Co zrobi Czesław Michniewicz? Kto pojedzie do Kataru za Bartłomieja Drągowskiego?

W najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się reakcji selekcjonera biało-czerwonych na dramatyczne doniesienia związane z Bartłomiejem Drągowskim. Jego miejsce w kadrze zająć może na przykład Kamil Grabara, który znajdował się w szerokiej kadrze reprezentacji na mundial, ale Czesław Michniewicz ostatecznie zdecydował się postawić na Drągowskiego.

W szerokiej kadrze do wyjazdu na mundial znalazł się jeszcze Radosław Majecki. Jednakże, młodemu bramkarzowi występującemu obecnie w Cercle Brugge eksperci od samego początku dawali najmniej szans na wyjazd na mundial. Czesław Michniewicz pokazał jednak już niejednokrotnie, że potrafi zaskoczyć swoimi wyborami.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.