Rowerzysta złamał wszystkie możliwe przepisy! Wideo z Warszawy

rowerzysta złamał wszystkie

Rowerzysta złamał wszystkie możliwe przepisy! W sieci na popularnym kanale STOP CHAM w serwisie YouTube, pojawiło się nagranie, które zbulwersowało internautów. Głównym bohaterem materiału jest rowerzysta, który nie respektuje żadnych przepisów panujących na drodze, a gdyby tego było mało – wykazuje się bardzo agresywnym zachowaniem. Swoją złość wyładowuje na jednym z pojazdów. Komentujący nie pozostawili suchej nitki na mężczyźnie poruszającym się rowerem. W dalszej części tekstu zobaczycie nagranie, na którym widać całą opisywaną sytuację.

Rowerzysta złamał wszystkie możliwe przepisy! Wideo z Warszawy rozgrzało internautów do czerwoności

Wojna rowerzystów z kierowcami trwa w najlepsze. Jej kolejny rozdział napisano ostatnimi czasy w Warszawie. W sieci pojawiło się nagranie, które rozwścieczyło internautów. Po raz kolejny wszyscy stanęli po stronie kierowcy, a oberwało się osobie, która poruszała się jednośladem.

Nagranie opublikowano w serwisie YouTube na kanale STOP CHAM, który słynie z tego typu materiałów. Wszystko działo się – jak już wcześniej wspomniano – w Warszawie. Wideo zaczyna się w momencie, gdy pojazdy ruszają na zielonym świetle ze skrzyżowania. Wtem w kadrze kamerki samochodowej pojawia się główny bohater filmu. Już na samym początku pokazuje ignorancję wobec przepisów ruchu drogowego – przez skrzyżowanie przejeżdża na wprost z pasa, z którego powinien skręcić w prawo. To jednak dopiero początek jego popisów. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: NIE TAK TO SOBIE WYOBRAŻALI! ICH „PIERWSZY RAZ” SKOŃCZYŁ SIĘ NA POGOTOWIU. PARTNER KOBIETY WAŻYŁ WTEDY… 180 KILOGRAMÓW. CO SIĘ STAŁO W ŁÓŻKU?!

Wściekły rowerzysta zaczął uderzać w szybę pojazdu – później przejechał przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle

Jak widać na powyższym nagraniu, później działo się jeszcze więcej. Po złym przejeździe przez skrzyżowanie, agresywny rowerzysta zaatakował pojazd jadący przed nim, uderzając z wściekłością w szybę kierującej.

Na sam koniec swojego występu, postanowił przejechać rowerem przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle.

Internauci nie pozostawili na bohaterze nagrania suchej nitki, co jednak zupełnie nie dziwi. A czy wy macie jakieś przykre doświadczenia z rowerzystami?

źródło: STOP CHAM, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.