Ich „pierwszy raz” skończył się na pogotowiu. Partner kobiety ważył 180kg

ich pierwszy raz

Ich „pierwszy raz” skończył się na pogotowiu. Pewna para zdała się na odważne wyznanie. O wszystkim kochankowie opowiedzieli w tematycznym programie emitowanym na antenie TLC. Co takiego stało się podczas miłosnego zbliżenia kobiety i jej partnera, który ważył wtedy 180 kilogramów? Dlaczego kobieta trafiła do szpitala i jak poważne były jej obrażenia? Tę historię, której zakończenie może zaskoczyć wiele osób, poznał już niemal cały świat.

Ich „pierwszy raz” skończył się na pogotowiu. Partner kobiet ważył 180 kilogramów

Do dość intymnego wyznania doszło w programie emitowanym na kanale TLC. Wszystko podczas popularnego w Stanach Zjednoczonych show pod tytułem „Sex Sent Me to the ER”. Jego uczestnicy opowiadają o sytuacjach, w których intymne zbliżenie z jakiegoś powodu zakończyło się wizytą na pogotowiu.

Portal o2.pl opisuje jeden z bardziej interesujących przypadków w ostatnim czasie, jaki został tam przedstawiony przez samych zainteresowanych. Bohaterami odcinka okazała się Jennifer oraz jej partner Gregg. Mężczyzna w feralnym dniu ważył aż prawie 180 kilogramów. Zakochani poznali się na imprezie i niedługo później zaczęli się spotykać. W końcu miało dojść do ich pierwszego zbliżenia. Nie przypuszczali jednak, że wszystko skończy się na pogotowiu. Dlaczego ich „pierwszy raz” miał tak fatalne zakończenie?

ZOBACZ TAKŻE: ZATRWAŻAJĄCE DONIESIENIA Z CHIN! „III WOJNA ŚWIATOWA” WISI DOSŁOWNIE NA WŁOSKU? CHODZI O TAJWAN I STANY ZJEDNOCZONE. NIEPOKOJĄCE WIEŚCI PRZEKAZUJE MIEJSCOWA, CHIŃSKA PRASA

W szpitalu kobiecie wykonano tomografię – pojawiło się podejrzenia uszkodzenia mózgu. Co się wydarzyło podczas pierwszego razu kochanków?

Jak czytamy w o2.pl, wszystko działo się podczas intymnego zbliżenia kochanków. Mianowicie, w pewnym momencie mężczyzna pchnął kobietę tak mocno, że ta… zrobiła głową dziurę w ściance gipsowej. Przerażony Gregg był pewien, że zrobił swojej dziewczynie krzywdę.

Para udała się do szpitala, gdzie lekarze dokładnie zbadali Jennifer. Przeprowadzono nawet tomografię komputerową, ale na szczęście nie wykazała ona żadnych niepokojących zmian. Mówiąc krótko – skończyło się na strachu. Para natomiast jest ze sobą do dziś, a feralny „pierwszy raz” nie miał wpływu na ich relacje.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.