Mężczyzna wziął ślub z… garnkiem! Zrobił to w ważnym celu!

Ślub z garnkiem

Szokujące doniesienia prosto z Indonezji. Pewien mężczyzna wziął ślub z garnkiem, a konkretniej z szybkowarem do gotowania ryżu. W sieci pojawiła się relacja z ceremonii, a świeżo upieczony mąż przyznał, że jego decyzja związana z małżeństwem ma drugie dno. Khoirul Anam pobrał się z garnkiem w ważnym celu.

Wziął ślub z garnkiem

Kreatywność ludzka nie zna granic, również jeśli chodzi o relacje międzyludzkie i nie tylko. Media wielokrotnie informowały o nietypowych związkach, m.in. z lalkami łudząco przypominającymi ludzi. Był również ślub z drzewem czy psem. Tym jednak razem pewien Indonezyjczyk przebił dotychczasowe pomysły. Khoirul Anam postanowił wziąć ślub z szybkowarem do gotowania ryżu. To nie żart!

We wpisach stwierdził, że urządzenie wzbudziło w nim uczucia, ponieważ wyróżniało się m.in. „jasną karnacją”, posłuszeństwem, brakiem gadatliwości i umiejętnością gotowania – czytamy w serwisie Polsat News.

Mężczyzna relacjonował swoje zaślubiny za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikował dokument potwierdzający związek małżeński, a także pokazał zdjęcia z ceremonii. Na fotografiach widać szybkowar przyozdobiony białym welonem, a także świeżo upieczonego męża, który całuje swoją wybrankę w pokrywkę..


ZOBACZ TAKŻE: ICH „PIERWSZY RAZ” ZAKOŃCZYŁ SIĘ NA POGOTOWIU – MĘŻCZYZNA WAŻYŁ PRAWIE 200 KG!

Jak się jednak okazuje, mężczyzna wyargumentował swoją decyzję związaną z zaślubinami. Khoirul Anam twierdzi, że jego związek to swego rodzaju manifestacja i walka ze stereotypami związanymi z kobietami w związku, które często kojarzone są jedynie z prowadzeniem domu, gotowaniem i sprzątaniem. Jego zdaniem, w Indonezji mężczyźni bardzo często traktują swoje żony przedmiotowo, a jego ślub jest tego wizualizacją.

 

źródło: twitter.com, polsatnews.pl, planeta.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.