Rowerzysta kopnął małą dziewczynkę, bo ta stała mu na drodze [WIDEO]

rowerzysta kopnął małą dziewczynkę

Rowerzysta kopnął małą dziewczynkę – wszystko dlatego, że dziecko nie zeszło mu z drogi! Do skandalicznej sytuacji doszło w Belgii. Podczas spaceru z rodzicami, małe dziecko nie ustąpiło miejsca na przejazd agresywnemu mężczyźnie, poruszającemu się rowerem. Ten w efekcie kopnął 5-latkę, tym samym torując sobie drogę. Wszystko na oczach matki, ojca, oraz kamery – zdarzenie zostało zarejestrowane i opublikowane w sieci. Wywołało ogromną medialną burzę. Sprawą już zainteresowała się miejscowa policja. Wiadomo, co może grozić krnąbrnemu cykliście. W dalszej części tekstu publikujemy bulwersujące nagranie.

Rowerzysta kopnął małą dziewczynkę, bo ta stała mu na drodze! Skandaliczne nagranie pojawiło się w sieci [WIDEO]

Cały Internet w szoku! Wszystko po bulwersującym nagraniu, które w sieci pojawiło się kilka dni temu. Widać na nim rowerzystę, który bez pardonu kopie małe dziecko – dlatego, że nie zeszło mu ono z drogi na szlaku.

Zajście miało miejsce w Belgii – a konkretniej w Verviers. Wszystko przy okazji świąt Bożego Narodzenia. 5-letnia dziewczynka wraz z rodzicami udała się na spacer. Nic jednak nie zwiastowało tego, że dojdzie na nim do olbrzymiego skandalu. Podczas przechadzek po malowniczych terenach, za plecami spacerowiczów pojawił się rowerzysta. I choć cyklista dawał sygnały dźwiękowe, które ostatecznie nie przyniosły skutku – nic nie usprawiedliwia zachowania, jakiego finalnie się dopuścił.

Mianowicie, mężczyzna po tym, gdy dziecko nie zeszło mu z drogi – utorował sobie drogę kopnięciem 5-latki. Wszystko nagrał ojciec dziewczynki, który rejestrował wydawać by się mogło miłe, rodzinne chwile.

Nagranie prezentujemy poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: MOMENT TRZĘSIENIA ZIEMI W CHORWACJI – W SIECI OPUBLIKOWANO DRAMATYCZNE NAGRANIE! ZOBACZ POTĘŻNĄ SIŁĘ ŻYWIOŁU [WIDEO]

Sprawą zainteresowała się miejscowa policja – co grozi agresywnemu rowerzyście?

Jak donoszą zagraniczne oraz krajowe media, dziecku na szczęście nic poważnego się nie stało. Nie oznacza to jednak, że całe zajście można puścić w zapomnienie. Wszystkim zainteresowała się belgijska policja, a co ciekawe – sprawca sam zgłosił się na komisariat.

Portal fakt.pl podaje, że mężczyzna nie był skory do przeprosin rodziny dziecka. Policjantom natomiast miał zeznać, że nie miał świadomości, że uderzył 5-latkę. Oglądając wideo trudno w to jednak uwierzyć.

Według gazety Sudpresse, śledczy jeszcze raz pochylą się nad sprawą, a rozważa się tutaj nawet zarzut napaści oraz pobicia. Wszystko może skończyć się roczną odsiadką rowerzysty.

źródło: fakt.pl, YouTube, Sudpresse

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.