Przerażająca wizja przyszłości według Nostradamusa – co nas czeka w 2021 roku?

Przerażająca wizja przyszłości

Przerażająca wizja przyszłości według Nostradamusa! Wierzący w przepowiednie francuskiego myśliciela doszukali się w jego słowach głodu, asteroidy, która uderzy w ziemię, a nawet ataku zombie. Czy rok 2021 będzie gorszy od poprzedniego?

Przerażająca wizja przyszłości według Nostradamusa

Michel de Nostredame, znany jako Nostradamus to francuski astrolog i autor przepowiedni, które zapewniły mu rozgłos na całym świecie. Od dziecka wyróżniał się inteligencją, szybko się uczył i w młodym wieku opanował kilka języków. W kulturze zapisał się jako twórca proroctw, które zostały spisane w formie rymowanych czterowierszy. Większość z nich opisuje wielkie tragedie, katastrofy, plagi i wojny. Zwraca również dużą uwagę na inwazję islamu na Europę. Przypisuje mu się przewidzenie takich sytuacji jak Rewolucja Francuska, rozwój bomby atomowej i zamach WTC z 11 września. Nie mniej jednak warto pamiętać, że interpretacje wizji Nostradamusa można rozumieć wielorako.

Portal New York Post opisał przerażającą wizję przyszłości myśliciela. Podobnie jak inni jasnowidzący, Nostradamus przewiduje, że przyszły rok będzie gorszy od poprzedniego.

ZOBACZ TAKŻE: PRZEPOWIEDNIA BABY WANGI NA 2021 ROK – CZY TO PRAWDA?

Osoby wierzące w wizje Nostradamusa i analizujące jego twórczość doszukali się informacji dotyczących wielkiego głodu, inwazji zombie i końcu ludzkości wywołanym uderzeniem asteroidy. Nie mniej jednak największy nacisk położono właśnie na głód. Być może ma to jakiś związek z sytuacją panującą obecnie w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że pandemia koronawirusa zmusiła miliony Amerykanów do kozystania z banków żywności. Ponadto ONZ ostrzega, że w przyszłym roku nasili się problem braku bezpieczeństwa żywnościowego.

Przerażająca wizja przyszłości budzi grozę, jednak warto pamiętać, że interpretacje słów myślicieli mogą być różne. Sceptycy podkreślają, że w tłumaczeniu słów Nostradamusa znajduje się mnóstwo błędów, a niektóre treści mogą być manipulowane. Ponadto francuski astrolog posługiwał się poetyckim językiem, który nie jest rozumiany wprost. Żeby tego było mało historycy podejrzewają, że spora część trafionych przepowiedni dopisano po fakcie.

źródło: o2.pl, polskatimes.pl, whatnext.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.