Rowerzyście odcięło prąd! Kopał i rzucał rowerem w samochód w Olsztynie [WIDEO]

rowerzyście odcięło prąd

Rowerzyście odcięło prąd! Do niecodziennej sytuacji doszło w ciągu ostatnich kilku dni w Olsztynie, gdzie miejsce miał poważny konflikt pomiędzy rowerzystą a kierowcą. Co ciekawe, nie umknęło to uwadze jednego z innych uczestników ruchu drogowego, który wszystko zarejestrował na swojej kamerce samochodowej. Nagranie pojawiło się w sieci, a całą sprawą nagłośnił portal tko.pl – Twój Kurier Olsztyński. Interesujący jest fakt, że świadkowie nie mają pojęcia, o co tak naprawdę poszło. Niemniej jednak, wszystko wyglądało bardzo poważnie, a jak donoszą niektóre źródła – zaatakowany przez cyklistę samochód, został poważnie uszkodzony. Wideo można obejrzeć poniżej.

Rowerzyście odcięło prąd! Kopał i rzucał rowerem w samochód w Olsztynie

Nie należało czekać długo na kolejny rozdział agresji drogowej w naszym kraju. Jak widać, kierowcy nie idą po rozum do głowy i nadal nie zważają na konsekwencje swoich czynów, zwłaszcza, że teraz już niemal większość pojazdów dysponuje rejestratorami wideo. Tym razem jednak w roli głównej wystąpił rowerzysta, a więc – jak wielu uważa – wróg numer jeden kierowców. A to dlatego, że właśnie kierowcy i rowerzyści żyją często jak pies z kotem.

rowerzyście odcięło prąd

O co jednak poszło tym razem? Co ciekawe, tego nie wie nikt. Wydaje się, że nie doszło do żadnej prowokacji, a mimo to rowerzysta w bardzo zdecydowany sposób zaatakował stojący na czerwonym świetle pojazd.

ZOBACZ TAKŻE: ŁUKASZ SZUMOWSKI PODAŁ SIĘ DO DYMISJI I NIE JEST JUŻ MINISTREM ZDROWIA! ZASKAKUJĄCA DECYZJA – SAM ZAINTERESOWANY TŁUMACZY MOTYWY SWOJEGO DZIAŁANIA

Rowerzysta zaatakował samochód stojący na światłach – skopał drzwi i rzucał w auto rowerem – zobacz nagranie!

Jak wcześniej wspomniano, w sieci pojawiło się nagranie z całego zajścia, które na łamach swojego portalu oraz w portalu YouTube umieścił Twój Kurier Olsztyński. Ta sama strona podaje, że cała akcja rozegrała się na al. Sikorskiego, nieopodal Galerii Warmińskiej.

Zaczęło się od pyskówki, a skończyło na uszkodzeniu pojazdu. Według TKO, w pojeździe połamane zostało między innymi lusterko. Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu:

źródło: YouTube, TKO.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.