Rollercoaster Ekipy w Energylandii – kiedy otwarcie i ile kosztują bilety?

Rollercoaster Ekipy w energylandii

Ekipa nie zatrzymuje się ani na moment i w dalszym ciągu rozwija swoją działalność. Jedni z najpopularniejszych influencerów w naszym kraju posunęli się o krok dalej. W słynnym parku rozrywki Energylandia powstał personalizowany Rollercoaster Ekipy. Ile kosztują bilety i od kiedy można korzystać z atrakcji? 

Rollercoaster Ekipy w Energylandii

Karol Wiśniewskiego znany pod pseudonimem Friz jest założycielem Ekipy, czyli grupy influencerów i youtuberów dzielących się swoim życiem w sieci. Friz jako jeden z najpopularniejszych, najlepiej zarabiających i najbardziej wpływowych twórców w polskim internecie postanowił w dalszym ciągu rozwijać swoją działalność.

Przypomnijmy, że zaledwie kilka miesięcy temu na rynku pojawiły się lody Ekipy stworzone we współpracy z marką Koral. Okazały się one ogromnym hitem, a firma przyznała, że lody te sprzedają się najlepiej ze wszystkich, które kiedykolwiek wypuścili na rynek.

Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-letniej historii tej firmy. Nieprawdopodobny popyt skłonił nas do uruchomienia dodatkowej linii produkcyjnej, która pozwoli wytwarzać ok. 1 mln sztuk lodów na dobę – poinformowała Ekipa.

To jednak nie koniec. Ekipa zdecydowała się na stworzenie atrakcji, która z pewnością spodoba się nie tylko fanom Ekipy, ale również zwolennikom silnych emocji.

ZOBACZ TAKŻE: ZNANY YOUTUBER OSKARŻONY – LORD KRUSZWIL PRZYCZYNIŁ SIĘ DO ŚMIERCI 66-LETNIEGO MĘŻCZYZNY?

Dokładnie 14 lipca odbędzie się oficjalne otwarcie Rollercoastera Ekipy, który stanął w najsłynniejszym w Polsce parku rozrywki Energylandia.

Miło jest nam poinformować, że wkrótce w Energylandii do użytku oddany zostanie rollercoaster Ekipy – EKIPA Light Explorers, obrandowany logiem Ekipa! Atrakcja znajdzie się w Aqualantis – nowej, szóstej strefie rozrywki Energylandii, która zajmie powierzchnię sześć hektarów. Tuż obok rollercoastera EKIPA Light Explorers znajdziecie strefę chillu Ekipy – czytamy na oficjalnym profilu Energylandii.

Ceny biletów

W ramach współpracy Ekipy i Energylandii uruchomiono stronę, za pośrednictwem można kupić kolekcjonerskie bilety, vouchery i boxy. Ceny wahają się od 109 do 159 złotych.

Co więcej w serwisie YouTube pojawiło się nagranie, w którym Ekipa informuje o nowej atrakcji w Energylandii. Możecie je zobaczyć poniżej:

źródło: youtube.com, facebook.com, onet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.