Znany youtuber oskarżony – Lord Kruszwil przyczynił się do śmierci 66-latka?

Znany youtuber oskarżony

Szokujące doniesienia! Youtuber znany pod pseudonimem Lord Kruszwil oskarżony! Marek K. wkrótce stanie przed sądem w sprawie wydarzeń ze stycznia 2020 roku. To właśnie wtedy twórca filmów miał uderzyć 66-letniego mężczyznę, który po długiej walce o zdrowie zmarł.

Znany youtuber oskarżony

Marek K. szerzej znany w sieci jako Lord Kruszwil to znany youtuber. Na samym Instagramie śledzi go ponad 1,2 mln osób, a jego zasięgi i popularność jest naprawdę zdumiewająca. Z powodu wielu kontrowersyjnych treści i związanych z nimi upomnień, sprawą jego kanału zainteresowała się prokuratura. Wówczas sam Marek zadecydował o jego usunięciu i założeniu nowego. Ponadto niegdyś współpracował z Kamerzystą, który ostatecznie skończył za kratkami.

To jednak nie koniec kontrowersji związanych z M. Okazuje się, że wkrótce youtuber stanie przed sądem w sprawie wydarzeń ze stycznia 2020 roku. To właśnie wtedy Kruszwil wraz z ekipą filmową udali się do sklepu, gdzie mieli nagrywać fragment filmu. Ekspedientki nie wyraziły zgody na nagrywanie, co stało się powodem awantury.

ZOBACZ TAKŻE: YOUTUBER NAGRAŁ SPOWIEDŹ Z MORDERSTWA – WSZYSTKO TRAFIŁO DO SIECI! [WIDEO]

Za pracownicami sklepu wstawił się 66-letni przypadkowy klient. Po opuszczeniu sklepu M. postanowił uderzyć mężczyznę pięścią w twarz. Co więcej, uderzenie było na tyle silne, że 66-latek stracił na chwilę przytomność. Sprawy nie zgłosił jednak na policję.

Poszkodowany po czasie zaczął odczuwać bóle głowy, co wielokrotnie konsultował z lekarzem. Niespodziewanie mężczyzna zmarł.

Jego śmierć była zaskoczeniem dla rodziny, bo stan zdrowia i dotychczasowy sposób życia w żaden sposób nie wskazywały na to, by w jego organizmie działo się coś złego – powiedział Krzysztof Tumielewicz, pełnomocnik rodziny zmarłego.

Sprawa trafiła do prokuratury. Biegli sprawdzą czy śmierć nastąpiła w skutek uderzenia przez Marka K.

Żona zmarłego zawiadomiła prokuraturę, bo jej zdaniem to właśnie uderzenie przed sklepem mogło przyczynić się do śmierci. Z niezrozumiałych powodów prokuratura odmówiła jednak zajęcia się spraw, w związku z tym adwokat rodziny zmarłego złożył akt oskarżenia bezpośrednio w jednym ze Szczecińskich sądów – czytamy na profilu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 

źródło: facebook.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.