Eriksen kibicował Duńczykom. Tak wygląda po opuszczenia szpitala [FOTO]

eriksen kibicował

Eriksen kibicował Duńczykom. W sieci pojawiły się zdjęcia piłkarza, który przeżył dramat w pierwszym meczu swojej drużyny na kończącym się Euro 2020. Wiadomo już, jak wygląda po wyjściu ze szpitala. Niestety, wczorajszy wieczór nie był udany dla niego, a także dla jego kolegów z boiska. Duńczycy batalię o finał Mistrzostw Europy przegrali z Anglią i odpadli z turnieju. Wciąż nie wiadomo co dalej z karierą Eriksena. Pojawiają się jednak wieści, że ten chciałby dalej kontynuować granie w piłkę.

Eriksen kibicował Duńczykom. Tak wygląda po opuszczeniu szpitala [FOTO]

Piłkarskie Euro powoli dobiega końca, ale wszyscy nadal pamiętają dramatyczną sytuację z początku Mistrzostw, kiedy to na murawie podczas meczu Danii z Finlandią miejsce miała walka o życie jednego z piłkarzy. Mowa rzecz jasna o Duńczyku, Christianie Eriksenie. W wyniku ataku serca, zawodnik runął na murawę. Szczęśliwie, wysiłki ratowników medycznych okazały się skuteczne. Eriksen trafił do szpital i tam wszczepiono mu specjalny rozrusznik. Piłkarz dochodzi do sprawności, jednak wciąż nie wiadomo, czy będzie w stanie wrócić do gry z piłkę na wysokim poziomie.

W sieci pojawiły się zdjęcia piłkarza już po tym jak wyszedł ze szpitala. Jedno z nich na swoim Instagramie opublikował jeden z młodych fanów Eriksena. Można zobaczyć to poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Bjørn Bindzus (@bjornbindzus)

ZOBACZ TAKŻE: PROBLEMY ZDROWOTNE POPKA. CELEBRYTA TRAFIŁ DO SZPITALA. CO SIĘ STAŁO? POPEK NAGRAŁ FILMIK I WYJAŚNIA [WIDEO]

Eriksen chce grać w piłkę. Czy to jednak możliwe?

W ostatnim czasie ukazały się informacje, jakoby Eriksen nie chciał przerywać piłkarskiej kariery. Pojawia się jednak sporo wątpliwości i pytań – czy jest to aby na pewno bezpieczne? Jak dobrze wiadomo, piłkarz ma wszczepiony specjalny rozrusznik. Nie wszystkie ligi zezwalają jednak na grę z takim urządzeniem. Jedną z opcji jest jeszcze usunięcie rozrusznika z ciała. Wiąże się to jednak z wiadomym ryzykiem.

Eriksen jednak się nie poddaje. Prawdopodobnie w najbliższych miesiącach rozstrzygnie się, jaka przyszłość go czeka. Wczoraj przeżył jednak zawód, gdy kibicował swojej reprezentacji w walce o finał Euro 2020. Jego koledzy po dogrywce ulegli jednak Anglii i zakończyli swój udział w turnieju.

źródło: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.