To najbardziej wykolczykowana kobieta na świecie – zobaczcie, jak wyglądała w dniu swojego ślubu! [FOTO]

Elaine Davidson szokuje swoim wyglądem. 56-latka jest najbardziej wykolczykowaną kobietą na świecie i co więcej, może pochwalić się wpisem w Księdze Rekordów Guinnessa. Ilość kolczyków na jej ciele stale rośnie i jak sama twierdzi, w dniu swojego ślubu miała ich na sobie prawie 7 tys. Zobaczcie zdjęcia i sprawdźcie, co wiadomo o tej niezwykłej kobiecie!

Najbardziej wykolczykowana kobieta na świecie

Elaine Davidson przyszła na świat w 1965 roku w Brazylii, jako 21. dziecko swoich rodziców. Kiedy dorosła postanowiła opuścić swój rodzinny kraj i wyemigrowała do Szkocji, a konkretniej do Edynburga, gdzie otworzyła studio piercingu i sklep. Oprócz przekłuć można wykonać tam również tatuaż, zapleść kolorowe warkoczyki, a także… poznać swoją przyszłość.

ZOBACZ TAKŻE: CZŁOWIEK-SZATAN PRZERAŻA WYGLĄDEM. POKAZAŁ ZDJĘCIE SPRZED LAT! [FOTO]

Najbardziej wykolczykowana kobieta na świecie wyznała, że uwielbia ból, dlatego na jej ciele ciągle przybywa kolczyków. Żeby tego było mało, Elaine w wolnych chwilach chodzi po szkle, aby sprawić sobie dodatkowy ból.

W 2000 roku kobieta trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Wówczas urzędnik doliczył się aż 462 kolczyków, w tym 192 na samej twarzy. Ich ilość wzrosła jednak w ekspresowym tempie.

8 czerwca 2011 roku poślubiła Douglasa Watsona. Kobieta przekonuje, że w dniu swojego ślubu miała na sobie dokładnie 6925 kolczyków. Swój wizerunek dopełniła kolorowymi, doczepianymi włosami, bogato zdobioną suknią, a także specyficznym makijażem. Zobaczcie, jak prezentowała się para młoda:

Elaine Davidson

Co ciekawe, około 1500 kolczyków znajduje się pod skórą Elaine. 8 w języku, a blisko 500 w okolicy genitaliów – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Co więcej, Elaine w jednym z wywiadów wyznała, że kiedy wraca do swojego rodzinnego kraju, zmuszona jest do zakrywania twarzy chustą. Wszystko dlatego, że boi się złodziejów. Wszystkie kolczyki, których łączna waga wynosi około 3 kilogramów warta jest naprawdę wiele.

 

źródło: telegraph.co.uk, instagram.com, youtube.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.