Robert Makłowicz uderza w PiS – założył bransoletkę z wulgarnym napisem!

Robert Makłowicz uderza w PiS

Robert Makłowicz uderza w PiS! Kucharz podczas rozmowy z byłym politykiem partii PiS założył na swoją rękę wymowną bransoletkę, której literki układały się w wulgarny slogan propagowany przez Strajk Kobiet. 

Robert Makłowicz uderza w PiS!

Od wielu tygodni w Polsce nieprzerwanie mówi się o Strajku Kobiet. Protesty to efekt zaostrzenia prawa antyaborcyjnego. Wiele znanych gwiazd okazało wsparcie i solidarność ze Strajkiem Kobiet. Wielokrotnie zrobił to również Robert Makłowicz, który ponadto nie popiera partii rządzącej naszym krajem. Swoją niechęć do PiS-u pokazał w bardzo dyskretny, ale wymowny sposób. Podczas rozmowy z Pawłem Kowalem – politykiem, który przez wiele lat był związany z partią PiS, Makłowicz miał założoną na swojej ręce bransoletkę, na której literki układały się w wulgarny slogan propagowany przez Strajk Kobiet.

Robert Makłowicz uderza w PiS

W sieci zawrzało, a internauci ochoczo rozpoczęli komentowanie zachowania Makłowicza. Nie da się ukryć, ze oprócz ogromnego poparcia znaleźli się również tacy, dla których bluzgi są po prostu niestosowne.

Do tej pory wulgaryzmy zawsze były uznawane za przejaw bezsilności. Dzisiaj stały się przejawem autorytetu i życiowej mądrości – Robert Makłowicz i zdrajca kolegów z PIS Paweł Kowal-dzisiaj piesek Donalda Tuska. O co tu chodzi… – napisał jeden z internautów.

ZOBACZ TAKŻE: DZIADEK SIĘ PRZESŁYSZAŁ – TO, CO KUPIŁ WNUKOWI NA ŚWIĘTA ZSZOKOWAŁO WSZYSTKICH! [WIDEO]

Zachowanie Roberta pochwalił natomiast Ruch Ośmiu Gwiazdek, który sprzeciwia się partii PiS. Inspiracją do powstania ruchu była tzw. „wielka improwizacja Zbigniewa Stonogi”, który używając wulgaryzmów krytykował rządzących. 8 gwiazdek to „ocenzurowane” hasło „J***ć PiS”.

 

źródło: twitter.com, gwiazdy.wp.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.