Dziadek się przesłyszał – to, co kupił wnukowi na święta, zszokowało wszystkich [WIDEO]

dziadek się przesłyszał

Dziadek się przesłyszał – to, co kupił swojemu wnukowi na święta, wprawiło całą rodzinę w zakłopotanie! Czy to jedna z największych świątecznych wpadek w historii? Jak się okazuje, problemy komunikacyjne pomiędzy dwoma odległymi pokoleniami, mogą doprowadzić do naprawdę niezręcznych sytuacji. Nagranie pokazujące jedną z nich, pojawiło się między innymi w serwisie Twitter. Zamiast wymarzonej gry wideo, wnuczek od dziadka otrzymał… – zobaczcie sami! W dalszej części tekstu prezentujemy nagranie!

Dziadek się przesłyszał – to co kupił swojemu wnukowi na święta, wprawiło całą rodzinę w zakłopotanie!

Jak w łatwy sposób sprawić, aby święta straciły swój urok? Jednym ze sposobów jest kupienie nietrafionego prezentu. I choć niemal każdy zarzeka się, że to nie one są istotą Świąt Bożego Narodzenia, nie da się ukryć, iż odgrywają bardzo ważną rolę – zwłaszcza dla najmłodszych.

Jednakże, nietrafiony prezent może być także wynikiem kuriozalnego nieporozumienia. Właśnie taką sytuację zaprezentujemy w dniu dzisiejszym. Z perspektywy osoby trzeciej, wszystko wydaje się zabawne. Jak jednak widać, osobom widocznym na materiale wideo wcale nie było do śmiechu. Zakłopotanie dziadka, zdumienie zaskoczonego wnuka, oraz wyraźne zdenerwowanie ojca dziecka. To wszystko można zobaczyć poniżej – na swoim Twitterze nagranie opublikował znany dziennikarz Krzysztof Stanowski:

ZOBACZ TAKŻE: SZALENIEC W BMW URZĄDZIŁ RAJD PO DROGACH PUBLICZNYCH! ZAWROTNA PRĘDKOŚĆ I KRAKSA NA KONIEC. ZOBACZ NAGRANIE – MIAŁ KAMERKĘ SAMOCHODOWĄ! [WIDEO]

Dziadek pomył grę Minecraft z książką Mein Kampf napisaną przez Adolfa Hitlera. Prezent dał wnukowi

Jak widać na załączonym wideo, dziadek z wnukiem zwyczajnie się nie dogadali. Młodszy z rodu liczył na to, że dostanie grę, która jest hitem wśród młodzieży – mianowicie, chodzi o Minecrafta. Niestety jednak, dziadek, który z pewnością nie jest zbyt biegły w świecie elektroniki, usłyszał co innego.

Tym samym sposobem, pod choinką znalazła się pięknie zapakowana książka autorstwa Adolfa Hitlera o tytule fonetycznie przypominającym nazwę wspomnianej gry. Po reakcji ojca malucha było jednak ewidentnie widać, że Mein Kampf nie jest raczej odpowiednim podarkiem dla jego synka.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.