Radzikowski vs Bestia Piechowiak! Kto wygrał starcie gigantów na FAME MMA 12?

radzikowski vs bestia piechowiak

Radzikowski vs Bestia Piechowiak – to starcie wagi ciężkiej od początku budziło wielkie emocje! Dwóch potwornie silnych mężczyzn stanęło na przeciwko siebie w klatce podczas gali FAME MMA 12. Między sportowcami od początku panowała jednak atmosfera wzajemnego szacunku, co zdecydowanie mogło się podobać. Kto ostatecznie wyszedł zwycięsko ze starcia gigantów na największej freak fightowej gali w Polsce?

Radzikowski vs Bestia Piechowiak! Kto wygrał starcie gigantów na FAME MMA 12?

Walka gigantów na FAME MMA 12 miała przynieść wielkie emocje oraz – zdaniem wielu znawców sportu – spektakularny nokaut. Faworytem bukmacherów od początku był Piotr „Bestia” Piechowiak, dla którego nie był to pierwszy raz w klatce MMA. Zawodnik ten z powodzeniem walczył już na poprzednich galach, pokonując między innymi Marcina Najmana.

W teoretycznie gorszej sytuacji znajdował się natomiast Krzysztof Radzikowski. Dla niego był to bowiem debiut w MMA. Jednakże z kilku stron dochodziły głosy, że popularny „Radzik” jest świetnie przygotowany do starcia i ma za sobą bardzo dobrze przepracowany okres przygotowawczy. Jak jednak wszystko zweryfikował oktagon? Tym razem ze starcia gigantów lepiej wyszedł Bestia!

ZOBACZ TAKŻE: POPULARNY POLSKI JASNOWIDZ, KRZYSZTOF JACKOWSKI, PODZIELIŁ SIĘ STRASZNĄ WIZJĄ. PRZEWIDUJE SKAŻENIE W POLSCE? „BĘDĄ POBIERANE PRÓBKI ZIEMI”

W pojedynku wielkich mężczyzn, zwycięzcą okazał się Piotr „Bestia” Piechowiak

Kibice liczyli na wielkie grzmoty i się nie zawiedli. Dwóch potężnych zawodników zostawiło w klatce całe serce. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden, a nim okazał się Piotr Piechowiak. Bestia pokazał doświadczenie i tym sposobem pokonał Radzikowskiego. Sędziowie punktowali jednogłośnie. Radzikowski pokazał jednak wielkie serce do walki.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.