Mateusz „Fit Lovers” po debiucie w FAME MMA! Wygrał z Blonskym?

mateusz fit lovers

Mateusz „Fit Lovers” Janusz to jeden z najnowszych nabytków FAME MMA. Popularny influencer stanął jednak przed niebywale trudnym zadaniem, gdyż musiał mierzyć się z niepokonanym jeszcze Kacprem Blonskym. Ten z kolei był na fali, gdyż wygrał swoje dwa pierwsze pojedynki w organizacji. Faworytem u bukmacherów od początku był Blonsky – ale czy słusznie? Zobaczcie, kto wygrał to ciekawie zapowiadające się starcie!

Mateusz „Fit Lovers” po debiucie w FAME MMA! Wygrał z Blonskym na gali numer 12?

Ten pojedynek od początku elektryzował wielu fanów FAME MMA. Wszystko dlatego, że na przeciwko siebie stanęło dwóch influenserów o ogromnych zasięgach w social mediach. Jednocześnie był to debiut Mateusza „Fit Lovers” Janusza w organizacji FAME MMA. Od dawna związany ze sportem zawodnik, był jednak wielką niewiadomą pod kątem umiejętności. Między innymi z tego względu, faworytem starcia był Kacper Blonsky.

Blonsky z FAME MMA jest już bardzo dobrze zaznajomiony. W swoich dotychczasowych pojedynkach pokazywał się z dobrej strony i wygrywał. Między zawodnikami nie było wielkiego konfliktu. Mało tego – niektórzy uznali, że Mateusz z „Fit Lovers” nie jest dobrym ruchem federcji. Wszystko przez to, że nie wnosił zbyt wiele kolorytu na konferencjach prasowych. A jak było w oktagonie? Wiele osób mogło się nieźle zdziwić, bo zwycięzcą okazał się Kacper Blonsky.

ZOBACZ TAKŻE: CZŁOWIEK KOSMITA NIE PRZESTAJE ZASKAKIWAĆ! KOLEJNA MROCZNA MODYFIKACJA CIAŁA. WIDOK TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH – NA CO ZDECYDOWAŁ SIĘ TYM RAZEM?! [WIDEO]

Kacper Błonsky wygrywa walkę z Mateuszem z „Fit Lovers” na FAME MMA 12! Działo się!

Ależ to była walka! Niewątpliwie walka Mateusza z Fit Lovers z Kacprem Blonskym była niebywale emocjonująca. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. Został nim jednak Blonsky! Kacper wygrał trzecią walkę z rzędu i jego bilans jest naprawdę warty uwagi!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.