Jackowski przewiduje skażenie w Polsce? „Będą pobierane próbki ziemi”

jasnowidz jackowski to przewidział

Jackowski przewiduje skażenie w Polsce? Najpopularniejszy polski jasnowidz znów szokuje! Krzysztof Jackowski poruszył temat przyszłości naszego kraju w jednej z niedawnych transmisji w serwisie YouTube. Jego wizja niestety po raz kolejny nie napawa optymizmem. Czy jasnowidz z Człuchowa przewiduje skażenie w Polsce? Szykują się kłopoty sadowników? Jak sam stwierdził – „będą pobierane próbki ziemi”.

Jackowski przewiduje skażenie w Polsce? „Będą pobierane próbki ziemi”

Krzysztof Jackowski po raz kolejny przedstawił budzącą niepokój wizję. Wszystko – jak zdołał już do tego przyzwyczaić – za pomocą transmisji w serwisie YouTube. O czym tym razem mówił jasnowidz? Wątków było wiele, jednak szczególnie uwagę przykuł ten, gdzie pojawił się temat ewentualnego skażenia w Polsce. Wszystko wydaje się dość zawiłe. Jak tłumaczył to Jackowski? Jego zdaniem, problem mogą mieć sadownicy:

Coś opadnie i sadownicy będą mieli plony, których nie będą mogli ruszyć, sprzedać. Źle to wygląda. Ktoś by powiedział, że będzie to od razu konflikt. A ja wam powiem tak: dojdzie do awarii. Awaria będzie sabotażem. Na tej awarii nie tylko Polska ucierpi, ale w dużej mierze Polska. To będzie sabotaż. Będzie się mówiło być może o jakimś skażeniu, ale ja mam wrażenie, że go wcale nie będzie.

Później Krzysztof Jackowski wspomniał o ewentualnych próbkach pobieranych z ziemi:

Będzie się mówiło o sabotażu, ale to będzie sztuczne. Brzmi to absurdalnie, ale mówię to państwu. Będą pobierane próbki ziemi i na tej podstawie będzie coś określanie, ale to będzie fikcją, w którą bardzo będziemy wierzyli.

ZOBACZ TAKŻE: BARBARA KURDEJ-SZATAN W BIAŁORUSKIEJ TELEWIZJI! ZNÓW PADŁY MOCNE SŁOWA [WIDEO]

Podział kraju na części? Rząd może być bezradny – o co chodzi?

W dalszej części wizji, Krzysztof Jackowski mówił o podziale Polski:

Będziesz miał plony, ale nie będziesz mógł ich zjeść ani sprzedać. Widzę Polskę podzieloną na dwie, lub trzy strefy. Jedna ze stref może być pusta.

Kolejne słowa jasnowidza także wydają się niebywale enigmatyczne. Mówi w nich, gdzie będzie „najnormalniej”:

Dlaczego mi się kojarzą podziały Polski? W tych podziałach najbardziej polsko czułbym się na zachodzie. Część północnej Polski, zachodniej, może część południowo-zachodniej Polski. Tu się nie zmieni wiele nic. Ale dwie inne części już bym miał wątpliwości, czy jest tak jak tutaj, w Polsce. To będzie kłamstwo, w które wszyscy uwierzymy.

źródło: YouTube, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.