Walka Kamili Wybrańczyk na FAME MMA za nami! Jak wypadła partnerka Artura Szpilki?

walka kamili wybrańczyk

Walka Kamili Wybrańczyk na FAME MMA już za nami! „Kamiszka” w oktagonie musiała stawić czoła Annie IFBB PRO Andrzejewskiej. Choć warunki fizyczne tej drugiej były lepsze, to jednak Kamila Wybrańczyk była zdecydowaną faworytką bukmacherów. Jak wypadła w swojej walce partnerka znanego polskiego pięściarza, Artura Szpilki?

Walka Kamili Wybrańczyk na FAME MMA za nami! Jak wypadła partnerka Artura Szpilki?

Ta walka kobiet na FAME MMA 12 od początku budziła sporo emocji. Między paniami gorąco było już na konferencjach prasowych. Kamila Wybrańczyk zarzucała swojej rywalce – Annie IFBB PRO Andrzejewskiej – stosowanie niedozwolonych środków dopingowych. Ta z kolei robiła wszystko, aby odeprzeć niezasadne jej zdaniem oskarżenia. Finał małego konfliktu miał się rozegrać w oktagonie.

Partnerka znanego polskiego pięściarza, Artura Szpilki, w FAME MMA walczyła po raz trzeci. Wcześniej wygrała z Zusje, oraz przegrała z Martą Linkiewicz. Mimo to, zdaniem bukmacherów była zdecydowaną faworytką walki z Anną Andrzejewską. Ona także przegrała ostatnią walkę w federacji, a jej pogromczynią okazała się Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska.

ZOBACZ TAKŻE: ABSOLUTNY HIT NA FAME MMA 12! TEJ WALKI DOSŁOWNIE NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! FANI JUŻ TERAZ ZACIERAJĄ RĘCE – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. ZNAMY ZASKAKUJĄCE ZASADY

Zwycięsko z tego starcia wyszła Anna Andrzejewska!

Walka kobiet nie zawiodła. Zarówno jedna, jak i druga zawodniczka, już na wcześniejszych galach pokazywały się z dobrej strony. Charakteryzowała je niezwykła waleczność i zaciętość. Zwyciężczyni mogła być jednak tylko jedna. Nią okazała się Anna Andrzejewska! Kamiszka miała pretensje do sędziów, jednak werdykt był jednogłośny. Andrzejewska pokazała się ze świetnej strony.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.