Radio Maryja z najgorszą słuchalnością w historii

radio maryja

Radio Maryja z najgorszą słuchalnością w historii! Wyniki badań, które na łamach swojej strony internetowej opublikował portal wirtualnemedia.pl, nie pozostawiają złudzeń. Stacja osiągnęła najmniejszą słuchalność od czasu, kiedy w ogóle powstała. Prym w Polsce wiedzie natomiast RMF, które chętnie słucha ponad 1/4 rodaków w wieku od 15 do 75 lat. 

Radio Maryja z najgorszą słuchalnością w historii!

Czy powoli zbliża się koniec Radia Maryja? Rozgłośnia po raz kolejny zanotowała znaczący spadek słuchalności. Tym razem jest on największy, od kiedy powstało rzeczone radio. Udział w czasie słuchania Radia Maryja w okresie między sierpniem a październikiem tego roku, wyniósł 1,1%. W porównaniu z zeszłorocznym zestawieniem z tego okresu, spadek wyniósł 0,4%. Wtedy było to bowiem 1,5%. Wyniki te pochodzą z fali badania Radio Track Kantar Polska, które na łamach swojego portalu opublikował serwis wirtualnemedia.pl. Pod uwagę brana była grupa słuchaczy w wieku od 15 do 75 lat.

ZOBACZ TAKŻE: NAJWYŻSZY BUDYNEK NA ŚWIECIE W BIAŁO-CZERWONYCH BARWACH! TAK DUBAJ UCZCIŁ DZIEŃ 11 LISTOPADA. POLACY ZACHWYCENI.

W Polsce prym wiedzie RMF

Podczas gdy najgorsze wyniki w historii słuchalności notuje Radio Maryja, w blasku chwały znajduje się RMF. Badania pokazują, że stacja ta cieszy się wynikiem aż 27,8% udziału w czasie słuchania za okres między sierpniem a październikiem tego roku. Jest to znaczny wzrost, gdyż przed rokiem wartość ta wynosiła 25,9%.

Na drugim miejscu w Polsce pod tym względem, znajduje się Radio ZET, trzecia natomiast jest ESKA.

źródło zdjęcia: radiomaryja.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.