Polski akcent w Dubaju! Najwyższy budynek na świecie w biało-czerwonych barwach

Polski akcent w Dubaju! Najwyższy budynek na świecie w biało-czerwonych barwach. Wszystko z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które w naszym kraju obchodzone jest 11 listopada. Zjednoczone Emiraty Arabskie, gdzie znajduje się potężny Burj Khalifa, już po raz kolejny wykonały tego rodzaju gest w kierunku Polaków. Tak samo było też przed rokiem. Internauci są zachwyceni i doceniają całą akcję.

Polski akcent w Dubaju! Najwyższy budynek na świecie w biało-czerwonych barwach

Narodowe Święto Niepodległości jest bardzo ważnym wydarzeniem dla Polaków – pokazują to choćby marsze, które w całej Polsce organizuje się właśnie 11 listopada. Jak się jednak okazuje, także świat włącza się w świętowanie razem z Polakami. Z całego świata tego dnia napływają gesty, których nie sposób przeoczyć. Tak było między innymi w przypadku Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie znajduje się najwyższy budynek na świecie – Burj Khalifa. Potężna budowla 11 listopada przybrała biało-czerwone barwy. Jak się okazuje, podobnie było także przed rokiem. Widok robi ogromne wrażenie, a mieszkańcy kraju nad Wisłą doceniają gest, który skierowany jest własnie w ich stronę. Biało-czerwony Burj Khalifa można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: NASTOLATKA OSKARŻYŁA GO O GWAŁT – 22-LATEK OKAZAŁ SIĘ NIEWINNY. Z ODSIECZĄ PRZYSZEDŁ MONITORING 

Nie tylko Zjednoczone Emiraty Arabskie pamiętały o Polsce

Jak się okazuje, gest w stronę Polaków wykonał nie tylko Dubaj. Dnia 11 listopada, pozdrowienia dla naszego narodu płynęły niemal z całego świata. Cieszyć mogli się także fani sportu i kibice piłkarscy. A wszystko dlatego, że pamięć o Polsce pokazały także niektóre drużyny, w których występują Polacy. Poniżej przykład z włoskiego Neapolu:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.