Pies z ogonem na głowie znaleziony na ulicy

Pies z ogonem na głowie

Pies z ogonem na głowie! Szczeniak razem z innymi czworonogiem mieszkał na ulicy. Fundacja Mac’s Mission postanowiła pomóc zwierzętom. Nietypowy piesek przeszedł specjalistyczne badania, aby sprawdzić czy wada wpływa na jego zdrowie. Na ten moment nie wystawiono go do adopcji.

Nazwano go Narwhal

Pies z ogonem na czole tułał się po ulicach razem z innym, bezdomnym psem. Fundacja Mac’s Mission postanowiła pomóc zwierzętom skupiając się szczególnie na nietypowym szczeniaku. Oprócz wady na głowie, miał również problemy z łapką. Przeprowadzono mu serię badań, z których wynika, że na ten moment nie ma potrzeby usuwania ogona. Jest duża szansa, że wada wpływa tylko i wyłączanie na wygląd psa i nie zagraża jego zdrowiu. Przypadek jest na tyle wyjątkowy, że lekarze postanowili poddać go dodatkowej obserwacji. Z tego powodu nie wystawiono go jeszcze do adopcji. Psa nazwano Nawahal, ponieważ te zwierzęta również mają charakterystyczny „róg” na czole. Pieszczotliwie określany jest również jako jednorożec.

ZOBACZ TAKŻE: HOLANDIA ZAKAZAŁA HODOWLI MOPSÓW I BULDOGÓW FRANCUSKICH

Czy pies macha ogonem?

Oficjalna strona fundacji opublikowała zdjęcia oraz filmik z psem. Wzbudził on wielkie zainteresowanie wśród internautów. Jednymi z najczęściej powtarzających się pytań są: „Czy pies macha ogonem?”, „Czy ogon na głowie jest połączony z normalnym ogonem?” Po wykonaniu zdjęć rentgenowskich stwierdzono, że ogon nie jest z niczym połączy, a piesek nie potrafi nim machać. Na filmiku poniżej można zobaczyć, że piesek jest naprawdę wesołym i energicznym szczeniakiem.

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.