Rachunek z restauracji mistrza wbił ich w ziemię! Paragon wyciekł do sieci [FOTO]

Rachunek z restauracji mistrza wbił ich w ziemię! Do sieci wyciekł paragon, który – trzeba to przyznać – robi ogromne wrażenie. Internauci ochoczo komentują kwotę, jaka się na nim znalazła. Czwórka znajomych musiała srogo pożałować, gdy przyszło im zapłacić za wizytę w lokalu, który otworzył nie kto inny, jak popularny „Salt Bae”. Nowa londyńska knajpa popularnego w sieci kucharza i rzeźnika, od początku wzbudziła ogromne zainteresowanie. Okazuje się jednak, że nie wszyscy mogą pozwolić sobie na skosztowanie serwowanych tam dań. Ile za obiad musieli zapłacić ludzie, którzy paragon od „Salt Bae” wrzucili do sieci?

Rachunek z restauracji mistrza wbił ich w ziemię! Paragon wyciekł do sieci – te ceny to przesada? [FOTO]

Najbardziej prestiżowe restauracje na świecie nie są miejscami, gdzie zjemy tanio. Ale prawie 2 tysiące funtów za obiad dla czworga znajomych? Gorzką pigułkę musieli przełknąć klienci nowo otwartej londyńskiej restauracji popularnego „Salt Bae”. W sieci postanowili opublikować paragon, jaki na koniec wystawił im lokal. Trzeba przyznać, że nie jest to miejsce, w którym stołować może się każdy.

Cena za wszystko, co zamówiła czwórka osób, dosłownie zwala z nóg. Okazało się, że przyjaciele musieli zapłacić aż… 1812 funtów. Co wchodziło w skład ich zamówienia? Fotografie rzeczonego paragonu krążą w mediach społecznościowych, w tym na Twitterze:

paragon od salt bae

ZOBACZ TAKŻE: NAJBARDZIEJ NAWIEDZONY DOM NA ŚWIECIE WYSTAWIONY NA SPRZEDAŻ! TO W NIM DZIAŁY SIĘ RZECZY, KTÓRE PRZEDSTAWIONO W POPULARNYM HORRORZE „OBECNOŚĆ” Z 2013 ROKU. CENA ZAPOROWA, AKTUALNI WŁAŚCICIELE MÓWIĄ OTWARCIE, CO DZIEJE SIĘ W ŚRODKU

Najdroższe danie to koszt rzędu 630 funtów. A ile trzeba zapłacić choćby za Coca-Colę?

Jak widać na powyższym rachunku, klienci sobie nie żałowali. Z pewnością mieli też świadomość, ile kosztują powyższe dania. Warto jednak zwrócić uwagę na najdroższe z nich. Jak czytamy w o2.pl, najwięcej kosztowało flagowe danie z restauracji „Salt Bae”. Mowa o steku w płatkach z 24-karatowego złota, za który trzeba zapłacić – bagatela – 630 funtów.

Uwagę przykuwa też cena napojów – Coca-Cola to koszt rzędu 9 funtów, natomiast za RedBulla trzeba zapłacić 11 funtów. Na rachunku doliczono jeszcze cenę, jaka trzeba uiścić za obsługę. Tutaj także nie jest tanio – aż 236 funtów.

źródło: Twitter, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.