Najbardziej nawiedzony dom na świecie na sprzedaż. Przeraża nie tylko cena [FOTO]

najbardziej nawiedzony dom na świecie

Najbardziej nawiedzony dom na świecie na sprzedaż! Jak się jednak okazuje, przerażająca jest nie tylko jego cena. Czy znajdą się śmiałkowie, którzy zdecydują się na kupno legendarnej posiadłości? Mowa o budynku, który był inspiracją dla stworzenia kultowego już horroru „Obecność” z 2013 roku. Dom, który wystawiono na sprzedaż, znajduje się w Harrisville, w stanie Rhode Island. To właśnie tam rozegrał się koszmar przed laty. A jak zapewniają obecni właściciele – nowi lokatorzy będą musieli przywyknąć do paranormalnych zjawisk, jakie tam występują. Ile trzeba zapłacić za nawiedzony dom przy 1677 Round Top Road w Stanach Zjednoczonych?

Najbardziej nawiedzony dom na świecie na sprzedaż! Przeraża nie tylko jego cena…

Ten dom z pewnością kojarzą niemal wszyscy miłośnicy horrorów. A to dlatego, że był on inspiracją do stworzenia jednego z najlepszych horrorów ostatnich lat i z pewnością jednego z najlepszych filmów grozy w historii. Posiadłość, która była inspiracją do stworzenia „Obecności” z 2013 roku jest oficjalnie na sprzedaż. Obecni właściciele chcą za nią dostać 1,2 miliona dolarów. Zaznaczają jednak, że to nie jest zwyczajny dom. Kupując go, trzeba mieć świadomość, że dzieją się tam naprawdę trudne do racjonalnego wytłumaczenia rzeczy.

Nawiedzona posiadłość mieści się w Harrisville, w stanie Rhode Island przy 1677 Round Top Road w Stanach Zjednoczonych. Dlaczego obecni właściciele chcą się pozbyć domu?

ZOBACZ TAKŻE: ZMARŁ W SZPITALU PO WYPICIU 1,5 LITRA POPULARNEGO NAPOJU. LEKARZE I UCZENI PRÓBUJĄ USTALIĆ, CO TAK NAPRAWDĘ DOPROWADZIŁO DO TRAGEDII

Obecni właściciele tłumaczą, dlaczego sprzedają dom

Jak się okazuje, na przestrzeni lat dom stał się prawdziwą atrakcją turystyczną dla osób, które lubią dużą dawkę mocnych wrażeń. Znajdują się w nim cztery pokoje, a cała posiadłość ma aż 290 metrów kwadratowych powierzchni.

To właśnie w tym domu niegdyś mieszkała rodzina Perronów, których terroryzował duch Bathsheby Sherman. Teraz właścicielami posiadłości są Corey i Jennifer Heinzen. Przyznają oni, że w domu nadal dochodzi do dziwnych zdarzeń. Co jakiś czas słychać w nim pukanie oraz kroki. Samoistnie otwierają się tam również drzwi, rzeczy same zmieniają swoje miejsce. I choć Corey i Jennifer uspokajają, że nie dochodzi tam do dramatycznych scen widzianych w filmie „Obecność” – początki w nowym miejscu były trudne.

Jaki jest powód, dla którego dom wystawiono na sprzedaż? Właściciele postanowili zyskać na jego popularności i oferują tam spędzenie jednej nocy. Zainteresowania i rezerwacji nie brakuje, jednak cały biznes zaczął ich przerastać. Drogie okazało się też utrzymanie starego domu w dość dobrym stanie. Dlatego też postanowili pozbyć się posiadłości. Czy nie chodzi jednak przypadkiem o coś jeszcze innego, o czym Corey i Jennifer nie chcą mówić nowym nabywcom?

źródło: tvn24.pl, sarcasm.so, thrillist.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.