Porażające nagrania tornada w Niemczech [WIDEO]

porażające nagrania tornada

Porażające nagrania tornada w Niemczech. W sieci zaroiło się od wielu mrożących krew w żyłach materiałów, które pokazują potęgę żywiołu, jaki nawiedził wczoraj naszych zachodnich sąsiadów. Światowe media podają o kilku rannych. Trąba powietrzna miała zepchnąć kilka osób do Bałtyku, kilkoro zostało uderzonych przedmiotami, które poderwała siła wiatru. Trzy z sześciu osób, które trafiły do szpitala – według RMF24.pl – znajdują się w stanie ciężkim. Poniżej zobaczycie niezwykłe nagrania z Niemiec. Żywioł po raz kolejny pokazał swoją siłę.

Porażające nagrania tornada w Niemczech. Potężna siła żywiołu [WIDEO]

Widok tornad w Europie powoli coraz mniej przestaje zaskakiwać, choć jeszcze do niedawna było to wręcz nie do pomyślenia. Kolejne nawiedziło naszych zachodnich sąsiadów – mowa o Niemczech. Sieć obiegły potworne obrazki. Wszystko miało miejsce Kilonii, tuż obok nabrzeża. Co więcej, pojawiają się informacje o rannych – kilkoro z nich jest w ciężkim stanie.

W RMF24.pl czytamy, że poszkodowani to w głównej mierze osoby, które w czasie uderzenia tornada znajdowały się na pomoście. Tam próbowały one zabezpieczyć łódź.

ZOBACZ TAKŻE: MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ZASKAKUJE NA TEMAT OBOSTRZEŃ! WIADOMO, CO POWIEDZIAŁ. JAK MA WYGLĄDAĆ SPRAWA W TEMACIE MASECZEK I WPROWADZENIA PODZIAŁU NA ZIELONE, ŻÓŁTE I CZERWONE STREFY?

Trzy osoby w stanie ciężkim. „Silny podmuch postrącał ludzi do wody

Portal RMF24.pl podaje, że trzy osoby, które znalazły się w szpitalu, są w stanie ciężkim. Przytacza się tam również wypowiedź Michaela Bauditza z Niemieckiego Serwisu Pogodowego:

Zakotłowało się, silny podmuch postrącał ludzi do wody. Niektórzy ucierpieli, gdy zostali uderzeni przez porwane przez podmuch przedmioty.

źródło: RMF24.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.