Bulwersujące nagranie ze żłobka. Opiekunka robiła to dzieciom [WIDEO]

bulwersujące nagranie ze żłobka

Bulwersujące nagranie ze żłobka obiegło sieć! Internauci są wściekli. Opiekunka robiła to dzieciom pod okiem kamery. Wszystko miało miejsce Time of Wonder Academy na Florydzie. Kobieta znęcała się nad zaledwie 4-miesięcznym podopiecznym. Okazuje się jednak, że to nie pierwszy przypadek przemocy w tejże placówce. Podejrzana już wcześniej miała bić jednego malucha tak mocno, że – jak podaje o2.pl – złamała mu nogę. Zatrważa także fakt, że jej koleżanka z pracy nie reagowała. Wideo opublikowano w serwisie YouTube. Można zobaczyć je w dalszej części tekstu.

Bulwersujące nagranie ze żłobka. Opiekunka robiła to dzieciom pod okiem kamery… [WIDEO]

Bulwersujące nagranie ze żłobka. W sieci – poniekąd ku przestrodze – opublikowano materiał zarejestrowany przez kamery zamontowane w żłobku. Jak czytamy na o2.pl, szokujące zdarzenia miały miejsce w Time of Wonder Academy na Florydzie. Właśnie tam wymieniona z imienia i nazwiska opiekunka – Yamirka Menende – miała znęcać się nad swoimi podopiecznymi. Na nagraniu widać, jak kobieta dręczy zaledwie 4-miesięczne dziecko. To jednak nie wszystko. Aktów agresji wobec maluchów miała dopuszczać się także wcześniej, a jednego biła tak, że złamała mu nogę.

Portal o2.pl, powołując się na 7 News Boston podaje, że o urazie dziecka zorientowała się jego matka. Lekarz natomiast potwierdził, że noga rzeczywiście jest złamana (piszczel oraz kość strzałkowa). Wtedy też pojawiły się pierwsze domysły, że krzywda dziecku mogła stać się właśnie w żłobku. Nagrania z monitoringu w placówce potwierdziły, że 51-latka wykazywała agresję wobec maluchów. Jedno z nich opublikowano w sieci i można zobaczyć je poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: RACHUNEK Z RESTAURACJI MISTRZA WBIŁ ICH W ZIEMIĘ! W SIECI POJAWIŁY SIĘ ZDJĘCIA PARAGONU – DRAKOŃSKIE CENY. ALE CZY NIE WIEDZIELI, NA CO SIĘ PISZĄ? [FOTO]

Druga z opiekunek nie reagowała na skandaliczne zachowanie koleżanki

Jak widać na materiale wideo, opiekunki były dwie. Niestety jednak, koleżanka agresywnej 51-latki nie reagowała na jej skandaliczne zachowanie. Nie ujdzie jej to jednak płazem. W o2.pl czytamy, że usłyszała ona zarzuty pozostawania bierną na krzywdę dzieci.

Nie wiadomo jeszcze, jaka kara spotka agresorkę, oraz jej obojętną na los dzieci koleżankę z pracy.

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.