Putin zrezygnuje ze sprawowania władzy? Spekulacje o poważnej chorobie Rosjanina

putin zrezygnuje

Putin zrezygnuje ze sprawowania władzy? Takie spekulacje pojawiają się w zagranicznych mediach! Jak się jednak okazuje, to nie koniec domysłów. Dziennikarze popularnego „The Sun” przypuszczają, że rosyjski władca może cierpieć na poważną chorobę. Analizy nagrań, na których występował Putin, mogą wskazywać na to, iż 68-latek zmaga się z chorobą Parkinsona. Powołujący się na rosyjskie źródła brytyjski dziennik wieszczy, że być może Putin władzę odda już nawet w styczniu kolejnego roku.

Putin zrezygnuje ze sprawowania władzy? Coraz częstsze spekulacje o poważnej chorobie Rosjanina

Czy na początku tego roku czeka nas nieoczekiwana zmiana na stanowisku głosy państwa rosyjskiego? Takie sensacyjne informacje przekazuje brytyjski dziennik „The Sun”! Jak się okazuje, powołująca się na rosyjskie źródła gazeta wieszczy sensacyjne roszady jeśli chodzi o rządy w Rosji.

Wszystko ma być związane z rzekomą poważną chorobą Władimira Putina. Podejrzewa się bowiem, że Rosjanin cierpi na chorobę Parkinsona.

Wszystko prawdopodobnie można zobaczyć na niedawnych nagraniach wideo, w których występuje Putin. Jak zauważyli obserwatorzy, trzymał się on podłokietnika, a jego palce miały drżeć gdy trzymał długopis i filiżankę. Ponadto – jak można przeczytać w RMF24.pl – jego nogi były w nieustannym ruchu, a sam Putin wyglądał jakby cierpiał. Pojawiają się domysły, że w filiżance znajdowały się środki przeciwbólowe.

ZOBACZ TAKŻE: TRAKTOR VS OSOBÓWKA, CZYLI NIESAMOWITA SYTUACJA Z POLSKICH DRÓG! CWANIAK W MERCEDESIE UKARANY WYSOKIM MANDATEM. ZOBACZ WIDEO!

Partnerka Putina oraz jego córki mogą odegrać ważną rolę w całym zamieszaniu. „Błagają, aby zrezygnował ze sprawowania władzy”

Wiele źródeł mówi, że największy wpływ na rosyjskiego przywódcę, mają jego córki oraz partnerka – 37-letnia była gimnastyczka, Alina Kabajewa.

Właśnie najbliższe Putinowi osoby mają nalegać, aby ten zrezygnował z pełnienia władzy. Rzekomo ma się to negatywnie odbijać na jego zdrowiu.

Warto dodać – i zauważa to portal RMF24.pl – że wszystko mogą potwierdzać niedawne ruchy Putina, które dadzą mu w Rosji dożywotni immunitet. Wszystko za sprawą ustawy, która sprawi, że będzie on dożywotnim senatorem w swoim kraju, nawet gdy ustąpi z zajmowanego stanowiska.

Żeby jednak było ciekawiej – sensacyjnym doniesieniom rzecz jasna zaprzeczają ludzie z kręgów politycznych Putina. Według nich, nie zamierza on oddawać władzy, czuje się dobrze, a uzyskanie dożywotniego immunitetu to normalna praktyka w wielu innych krajach.

źródło: RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.