„Psychol” – film w CDA! Świetny thriller od twórców „The Ring”! [PREMIERA, ZWIASTUN]

psychol film w cda

„Psychol” – film w CDA! Kapitalny thriller od twórców „The Ring” zadebiutuje w znanym portalu CDA. To już kolejna głośna premiera, która omija kina i zostaje przeniesiona prosto do Internetu. Produkcja zbiera bardzo dobre recenzje, a już sam jej zwiastun przyprawia o dreszcze. Premiera filmu odbędzie się już w tę niedzielę na CDA Premium. O czym dokładniej opowiada trzymająca w napięciu historia? Szczegóły znajdziecie poniżej!

„Psychol” – film w CDA zadebiutuje już w najbliższą niedzielę! Kapitalny thriller od twórców głośnego „The Ring”

CDA Premium znów w natarciu – tym razem w serwisie pojawi się bardzo dobrze zapowiadający się film o dość osobliwym tytule – „Psychol / Alone”. Produkcja z drugiej połowy roku 2020 rzecz jasna omija kina i trafia prosto do sieci, gdzie też będzie mieć swoją premierę. Warto dodać, że za nagranie „Psychola” odpowiadają ludzie, którzy stworzyli kultowy „The Ring”.

psychol film w cda

„Psychol” opowiada o owdowiałej kobiecie, która niedawno straciła męża. Szybko okaże się jednak, że los nadal jej nie oszczędza, a kolejne poważne kłopoty czają się tuż za rogiem. Bohaterka na swojej drodze spotyka bowiem tajemniczego mężczyznę o niezbyt jasnych intencjach. Natychmiast okazuje się, że trafiła na niebezpieczną osobę i stała się jej ofiarą. Morderca porywa kobietę i zaczyna się prawdziwa gra o przetrwanie. Czy ofiara zdoła jednak przeciwstawić się silniejszemu przeciwnikowi?

Psychol – cały film w CDA! Zobacz trzymający w napięciu zwiastun

ZOBACZ TAKŻE: MATKA ZAPOMNIAŁA O DZIECKU I WIOZŁA JE NA DACHU SAMOCHODU? W SIECI POJAWIŁO SIĘ WIDEO, KTÓRE ROZGRZAŁO INTERNAUTÓW DO CZERWONOŚCI! ZOBACZ NAGRANIE! [WIDEO]

Psychol / Alone (2020) – premiera już w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00

Tak jak wcześniej wspomniano, w związku z zamknięciem kin przez pandemię – premiera hitu „Psychol” będzie mieć miejsce w Internecie, a konkretniej w serwisie CDA Premium. Produkcję twórców głośnego „The Ring” można oglądać już od godziny 14:00 w nadchodzącą niedzielę (31 stycznia). To bardzo mocne zakończenie roku przez serwis CDA. A warto dodać, że na horyzoncie czekają już kolejne, bardzo interesujące i głośne premiery filmowych hitów w sieci.

psychol film w cda

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.