Matka zapomniała o dziecku i wiozła je na dachu samochodu? [WIDEO]

matka zapomniała o dziecku

Matka zapomniała o dziecku i wiozła je na dachu samochodu? W sieci pojawiło się problematyczne wideo, które wywołało niemałe kontrowersje. Widać na nim kobietę, prawdopodobnie matkę malucha, która rusza samochodem i udaje się w drogę – mimo tego, że nosidełko, w którym przebywało dziecko, znajduje się na dachu pojazdu. Reakcje innych uczestników ruchu drogowego były zdecydowane, jednak zanim kobieta zdecydowała się na zatrzymanie samochodu, minęło sporo czasu. Co tak naprawdę działo się na nagraniu, o którym jest tak głośno? Wyjaśniamy poniżej!

Matka zapomniała o dziecku i wiozła je na dachu samochodu? W sieci pojawiło się szalone i kontrowersyjne nagranie!

Roztargnienie rodziców wielokrotnie prowadzi do bardzo niebezpiecznych sytuacji, w których najbardziej narażone są z reguły dzieci. Podobne zachowanie widać na nagraniu, które postanowiliśmy dziś omówić. Widać na nim matkę, które niestety myślami nie jest tam, gdzie powinna się aktualnie znajdować. Kobieta prowadzi samochód (zresztą już dość mocno rozbity), jednocześnie rozmawiając przez telefon. W oczy jednak najbardziej rzuca się to, co widzimy na dachu pojazdu. Tam znajduje się… nosidełko przykryte kocem. Nie wiadomo, czy w środku znajduje się dziecko, ale widząc zachowanie matki – nie można niczego wykluczyć.

Inni uczestnicy ruchu drogowego nieustannie starali się zatrzymać kierującą, ale robili to bezskutecznie. Kobieta nie reagowała, mimo tego, że znaki dawane przez resztę były bardzo sugestywne. Wszystko można zobaczyć poniżej:

Internauci nie pozostawili na kierującej suchej nitki – na szczęście wszystko okazało się jedynie zaplanowaną akcją, mającą pobudzić świadomość rodzicielską

Łatwo się domyślić, że nagranie w sieci wywołało ogromne zamieszanie. Jak się jednak okazało – i co wiele osób uspokoiło – wszystko było zaplanowane i odpowiednio wyreżyserowane. Dziecko siedziało w środku, natomiast na dachu samochodu znajdowało się jedynie puste nosidełko.

Cała akacja miała za zadanie pobudzić świadomość rodzicielską. Niestety, w obecnych czasach, ludzie mający na głowie miliony spraw, czasami zapominają o swoich dzieciach i ich bezpieczeństwie.

ZOBACZ TAKŻE: KOT CHRONI DZIECKO PRZED WYCHYLENIEM SIĘ ZA BALUSTRADĘ! NIESAMOWITE NAGRANIE STAŁO SIĘ HITEM INTERNETU!

źródło: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.