„Ludzie będą bali się oddychać” – kolejna mroczna przepowiednia Jackowskiego!

ludzie będą bali się oddychać

„Ludzie będą bali się oddychać” – tak brzmią słowa nowej przepowiedni słynnego jasnowidza Jackowskiego. Krzysztof Jackowski po raz kolejny zapowiada, że trwający rok okaże się jeszcze gorszy od minionego, który przecież nas nie rozpieszczał. W 2021 ma spotkać nas coś jeszcze gorszego niż koronawirus. Czy w jego słowach i wizjach rzeczywiście jest ziarno prawdy? O tym, że w tym roku może wydarzyć się coś złego, Jackowski mówi już od dawna.

„Ludzie będą bali się oddychać” – kolejna mroczna przepowiednia jasnowidza Jackowskiego! Powinniśmy się obawiać?

Krzysztof Jackowski znowu sprawia, że można odczuć głęboki niepokój. Jego nowe wizje potwierdzają to, co mówił już wcześniej. Chodzi o rok 2021, który ma być o wiele gorszy niż poprzedni – 2020, który i tak bardzo mocno doświadczył całe społeczeństwo i to nie tylko w naszym kraju.

Tym razem kryzys ma poważnie opanować cały świat, a koronawirus nie będzie już największym problemem. Jak czytamy w portalu p2.pl – „to dopiero początek”. Jeśli jednak chodzi o nasz kraj, tutaj zmiany czekają nasz rząd. Być może nie będzie on funkcjonował w obecnie znanej nam formie, jest też szansa, że przyjmie kształt czegoś na zasadzie „rządu tymczasowego”. Jasnowidz mówił:

Nie będzie tak naprawdę od razu wyborów, tylko na jakiś czas powstanie coś, co będzie graniczyło z racją konstytucji. Powstanie jakaś grupa rządząca, nawet nie zastępczy rząd, ale to będzie prawnie bardzo dyskusyjne.

Największą grozę budzą jednak słowa o strachu przed oddychaniem. O co może chodzić?

ZOBACZ TAKŻE: WSTĘPNE WYNIKI SEKCJI ZWŁOK MĘŻCZYZNY SPOD WROCŁAWIA, KTÓRY ZMARŁ NIEDŁUGO PO SZCZEPIENIU NA COVID-19 – ZNAMY ICH REZULTATY! CO DALEJ?

Świat, który znaliśmy do tej pory – według Jackowskiego – szybko nie wróci

Trudno nie odczuć niepokoju po kolejnych przepowiedniach jasnowidza z Człuchowa. Jego słowa przytacza o2.pl, a my cytujemy je poniżej:

Powiem Wam zdanie, które od lat mi się kojarzyło i nie może być błędem: krótko przed wielkim konfliktem ludzie w Polsce i na świecie będą bali się oddychać.

Jak należy interpretować słowa Krzysztofa Jackowskiego? Czy mowa tutaj o symbolice? A może chodzi o jakiegoś rodzaju broń biologiczną? Tego można się już tylko domyślać…

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.