Nie żyje 20-letni youtuber – zmarł podczas kręcenia niebezpiecznego pranka

Nie żyje 20-letni Youtuber

Nie żyje 20-letni youtuber. Do śmierci młodego mężczyzny doszło podczas kręcenia tzw. pranka. Timothy Wilks razem z kolegą byli uzbrojeni w noże. Podchodzili do przypadkowych osób grożąc im i żądając pieniędzy. Po czasie uspokajali nieświadomych przechodniów, że to tylko żart, jednak jedna z osób nie zorientowała się, że sytuacja jest ustawiona i w obronie własnej zastrzeliła Youtubera. Poznajcie szczegóły tej tragicznej sytuacji.

Nie żyje 20-letni Youtuber

Jak informuje policja z Nashville w Tennessee, do zdarzenia doszło około godziny 21:00 na parkingu pod parkiem trampolin. Youtuber wraz ze swoim kolegą podeszli do grupy przypadkowych osób. Warto dodać, że byli uzbrojeni w noże. Co więcej, udawali napad i żądali pieniędzy. Jedną z napadniętych osób był 23-letni David Starnes Jr., który miał przy sobie broń. Ponadto nie miał pojęcia, że bierze udział w pranku, dlatego w obronie własnej wyjął broń i strzelił. Timothy Wilks zginął na miejscu. David podczas rozmów z policją tłumaczył, że działał w obronie własnej i nie miał świadomości, że napad nie jest prawdziwy. Na ten moment nikt nie usłyszał zarzutów. Warto dodać, że w stanie Tennessee posiadanie broni jest legalne.

Media obiegła informacja, że nie żyje 20-letni Youtuber. Nie mniej jednak kilkukrotnie informowano, że zastrzelony został mężczyzna z kanału Tommy G McGee – Tom Gerszewski. Twórca za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że żyje, a wszystkie informacje łączące jego osobę ze śmiercią youtubera są nieprawdziwe.

ZOBACZ TAKŻE: TIKTOK – KOLEJNE MROŻĄCE KREW W ŻYŁACH WYZWANIE. NIE ŻYJE 15-LATKA

W sieci pojawiają się coraz to nowe komentarze w sprawie. Internauci nie kryją oburzenia i niemalże jednogłośnie stwierdzili, że prank, który wykonał Timothy Wilks był skrajnie niebezpieczny i nieodpowiedzialny.

Warto dodać, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy chęć pozyskania nowych widzów i like’ów kończy się śmiercią. Media wielokrotnie informowały o niebezpiecznych trendach na platformie TikTok. Użytkownicy wielokrotnie brali udział w wyzwaniach, które niestety kończyły się tragedią.

 

źródło: polsatnews.pl, youtube.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.