Przerażający wypadek na MotoGP. Zawodnik oszukał przeznaczenie – wszystkie ujęcia!

przerażający wypadek na motogp

Przerażający wypadek na MotoGP! Do fatalnie wyglądającej kraksy doszło podczas jednego z niedawnych wyścigów, który miał miejsce 16 sierpnia. W sieci pojawiły się szokujące nagrania, ukazujące zdarzenie z różnych perspektyw. Mało brakowało, a wszystko skończyłoby się ogromną tragedią. O niezwykłym szczęściu może mówić jeden z najpopularniejszych motocyklistów, Valentino Rossi. Powiedzieć, że śmierć zajrzała mu w oczy, to jak nie powiedzieć nic. To po prostu trzeba zobaczyć – poniżej znajdują się porażające nagrania z całego zajścia.

Przerażający wypadek na MotoGP. Zawodnik oszukał przeznaczenie – śmierć zajrzała mu w oczy

Z pewnością wielu z Was kojarzy serię filmów o dźwięcznym tytule „Oszukać przeznaczenie”. Wszystko polegało tam na tym, że bohaterowie w jakiś sposób uciekali przed śmiercią, jednak przeznaczenie i tak robiło wszystko, aby spotkał ich z dawna zaplanowany los. Niekiedy od utraty życia dzieliły ich naprawdę milimetry. Nie dziwi zatem fakt, że od razu budzi to skojarzenia z niedawnym wypadkiem, jaki miał miejsce podczas MotoGP. Właśnie tam doszło do krasy, która omal nie skończyła się potężną tragedią. O wszystkim zadecydowały właśnie rzeczone wcześniej milimetry.

Szczęśliwcem okazał się natomiast jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w stawce, Valentino Rossi. To właśnie jego, dwa motocykle, które wcześniej się zderzyły, ominęły o włos. To wszystko o czym piszemy, nabiera jednak właściwego znaczenia dopiero po tym, gdy rzeczywiście zobaczymy tę sytuację:

W sieci pojawiło się nagranie zdarzenia z kilkunastu kamer – te ujęcia robią ogromne wrażenie

Jak wcześniej wspomniano – żadne słowa nie oddadzą tego, co rzeczywiście działo się na torze w czasie wypadku. Z pomocną ręką przyszedł jednak oficjalny kanał MotoGP w portalu YouTube. Właśnie tam zamieszczono bowiem kompilacje, która przedstawia opisywane zdarzenie ze wszystkich dostępnych w tym momencie ujęć.

Dopiero tutaj widać, jak wiele szczęścia miał zawodnik, którego wraki motocykli minęły o włos:

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.