Przerażające odkrycie w Google Maps! Kamery uchwyciły członków sekty? [WIDEO]

przerażające odkrycie w google maps

Zatrważające odkrycie w Google Maps poruszyło internautów. Kadry pochodzące z Maroka przedstawiają okręgi wyżłobione w ziemi, które otaczają postaci mające na sobie białe szaty. Czy kamerom udało uchwycić się tajemniczą sektę? Zobaczcie nagranie!

Przerażające odkrycie w Google Maps

Google Maps to strona, dzięki której po zaledwie kilku kliknięciach możemy znaleźć się w dowolnym miejscu na świecie. Ponadto opcja Street View zapewnia panoramiczne widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikom na przemieszczanie się lokalnymi drogami. Wielu internautów ochoczo przemierza wirtualne ulice w różnych zakątkach świata, poznając tamtejszą zabudowę, zabytki i poniekąd kulturę.

Od jakiegoś czasu ogromną popularnością cieszy się trend, którego celem jest wyszukiwanie niepokojących i podejrzanych kadrów uchwyconych w Google Maps. W sieci znajdziemy mnóstwo zdjęć, które trudno wyjaśnić. W ostatnim czasie jeden z użytkowników Tiktoka wybrał się na wirtualną podróż do Maroka. To co odkrył mrozi krew w żyłach.

ZOBACZ TAKŻE: ZATRWAŻAJĄCE ODKRYCIE W GOOGLE MAPS – LUDZIE ZŁOŻENI W… [FOTO]

Tiktoker działający w sieci pod nazwą Amj_oud regularnie publikuje na swoim profilu filmy, na których pokazuje niepokojące odkrycia na mapach. Jedno z nich jest wyjątkowo przerażające i pochodzi z Maroka. Mowa o pustej powierzchni, na której po przybliżeniu pojawiają się okręgi. Ewidentnie widać, że zostały one stworzone przez człowieka, jednak fani teorii spiskowych mają na to zupełnie inne wytłumaczenie. Po kolejnym zbliżeniu można dostrzec dom, niewielkie gospodarstwo oraz wydrążone w ziemi liczne okręgi. To jednak dopiero początek…

Przysuwając kamerę można zauważyć postaci mające na sobie białe szaty. Przybierają one nienaturalne pozy i początkowo można pomyśleć, że są to posągi lub figurki, jednak kolejny kadr przedstawia postać, która trzyma rower. Wnioskować więc można, że są to ludzie. W sieci pojawiło się wiele teorii na ten temat. Niektórzy twierdzą, że uchwycone postaci to członkowie sekty, z kolei inni uważają, że to twór lokalnego artysty.

Przerażające odkrycie w Google Maps możecie dokładnie zobaczyć na poniższym nagraniu:

@amj_oud😳😱😳😱😳😱##maps_maroc ##amj_oud ###غرائب_الخرائط ##foryou♬ sonido original – Victor Ramos©

 

źródło: tiktok, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.