Wielka promocja na lody Ekipy! W których sklepach kupimy je taniej?

Wielka promocja na lody Ekipy

Wielka promocja z okazji Dnia Dziecka! Okazuje się, że w związku z tym wyjątkowym świętem, lody Ekipy kupicie taniej! W których sklepach obowiązuje promocja? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Lody Ekipy

Friz, czyli Karol Wiśniewskiego to jeden z najpopularniejszych, najlepiej zarabiających i najbardziej wpływowych twórców w polskim internecie. Jego aktywność w sieci z zapartym tchem śledzą miliony osób. Nie da się ukryć, że zarówno Friz jak i stworzona przez niego Ekipa to czołowe gwiazdy w serwisie YouTube. Trzeba przyznać, że Karol jest również świetnie prosperującym przedsiębiorcą. Prowadzi własny sklep, a w ostatnich tygodniach hitem stały się jego lody.

ZOBACZ TAKŻE: BOTWA O LODY EKIPY W LIDLU! ZNIKNĘŁY W PARĘ SEKUND [WIDEO]

Promocja na lody Ekipy

Lody stworzone we współpracy z marką Koral szybko okazały się absolutnym hitem. W sklepach ustawiały się kolejki klientów, którzy w dużej mierzy nie zdążyli ich kupić. Lody w ekspresowym tempie znikały z zamrażalników, a popyt na nie stale rósł. W związku z tym marka Koral zadecydowała otworzyć kolejną linię produkcyjną. Ponadto lody sprzedają się aż 300% lepiej niż jakiekolwiek produkty Koral, które powstały na przestrzeni ostatnich 40 lat. Ekipa poinformowała:

Firma Koral poinformowała nas, że zamówienia lawinowo napływają z całej Polski, zarówno ze strony handlu nowoczesnego (sieci handlowych) jak i rynku tradycyjnego, czyli niezależnych punktów sprzedaży.  Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-letniej historii tej firmy. Nieprawdopodobny popyt skłonił nas do uruchomienia dodatkowej linii produkcyjnej, która pozwoli wytwarzać ok. 1 mln sztuk lodów na dobę

Okazuje się, że okazji Dnia Dziecka duże sieci handlowe postanowiły obniżyć ceny. Od 31 maja w sieci Biedronka lody Ekipy można kupić już za 1,99 zł, jednak oferta jest ograniczona. Przy zakupach na kartę Moja Biedronka limit dzienny wynosi jedynie 5 opakowań. 

Lody Ekipy kupimy taniej również w Lidlu, jednak promocja obowiązuje od 1 czerwca do wyczerpania zapasów. Cena podobnie jak w przypadku Biedronki wynosi 1,99 zł za opakowanie. 

źródło: money.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.