Przerażające odkrycie, które poruszyło internautów – ryba z ludzką twarzą! [WIDEO]

Przerażające odkrycie

Przerażające odkrycie Chinach! Pewna kobieta spacerując wzdłuż jeziora w wiosce Kunming zauważyła niezwykłą rybę z ludzką twarzą. Na szczęście całe zdarzenie udało jej się nagrać, a następnie opublikować w sieci. Internauci nie kryją niepokoju. Czym tak naprawdę jest wodny stwór?

Przerażające odkrycie w Chinach

Natura niejednokrotnie udowodniła nam swoją potęgę jak i różnorodność oraz oryginalność. Zdaje się także, że przyroda jeszcze nie raz nas zaskoczy. Tym razem skupimy się na zatrważającym odkryciu, do którego doszło nad jeziorem w chińskiej wiosce Kunming. Kobieta wybrała się na spacer, jednak z pewnością nie spodziewała się tego, co ją spotka.

ZOBACZ TAKŻE: ZATRWAŻAJĄCE ZDJĘCIE Z WARSZAWY – TO CZYHA NA ŁĄKACH I W ZAROŚLACH [FOTO]

Kobieta będąc przy brzegu zauważyła sporych rozmiarów rybę z ludzką twarzą, a przynajmniej tak jej się wydawało. Całe zdarzenie zdążyła nagrać, a następnie opublikowała je w sieci. Internauci, a przede wszystkim fani teorii spiskowych zaczęli węszyć i doszukiwać się drugiego dna tej historii. Okazuje się, że ryba nie jest żadnym potworem ani niepowtarzalnym zjawiskiem, a jedynie karpiem o nazwie koi. Jest ona niezwykle popularna w Azji, często możemy zauważyć ją w ozdobnych oczkach wodnych. Swój charakterystyczny wygląd „zawdzięcza” licznym modyfikacjom gatunków, a ponadto wpływ na jej nietypowe umaszczenie ma także zanieczyszczone środowisko.

Nagranie kobiety, która spotkała rybę możecie zobaczyć poniżej:

Okazuje się przerażające odkrycie w Chinach nie jest wcale jednorazowym przypadkiem. Wiele osób, m.in. z Tajwanu czy Wielkiej Brytanii również zauważyło rybę z ludzką twarzą. Co ciekawe, w 2016 roku głośno było o studencie z Chin, który postanowił złapać karpia koi i trzymać go we własnym domu. Ponadto na świecie jest wielu kolekcjonerów tego typu ryb, a za niektóre okazy są w stanie zapłacić naprawdę spore pieniądze.

A jak Wy zareagowalibyście na tak przerażające odkrycie?

 

źródło: youtube.com, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.