Nagrywał pająka – ogromny osobnik zareagował w zatrważający sposób [WIDEO]

nagrywał pająka

Nagrywał pająka – ogromny osobnik zareagował w zatrważający sposób! W sieci coraz większą popularność zdobywa pewne nagranie z Australii. W roli głównej wystąpił tam dużych rozmiarów pająk, chodzący po kierownicy quada. Właściciel sprzętu postanowił wszystko nagrać. Nie przewidział jednak tego, że pająka nagle coś mocno rozwścieczy. Przy całej sytuacji obecne były jeszcze dziecko mężczyzny oraz dwa psy. Wideo, o którym mowa, można zobaczyć w dalszej części tekstu.

Nagrywał pająka – owad zareagował w zatrważający sposób! Koszmar dla ludzi z arachnofobią

Wszelkiego rodzaju nagrania z pająkami zwykle cieszą się dużą popularnością w sieci. Spowodowane jest to skrajnymi emocjami, jakie budzą te stworzenia. Mają one wielu miłośników, jednak można odnieść wrażenie, że zdecydowana większość po prostu się ich boi lub patrzy na nie z odrazą. Nie inaczej jest w przypadku nagrania, które w sieci opublikowano przed tygodniem.

Jak podaje portal o2.pl, wszystko miało miejsce w na północy stanu Queensland w Australii. Metui Tongatu wyruszył na małą wycieczkę wraz z córką i dwoma psami. Rodzina podróżowała quadem, podziwiając piękne okoliczności krajobrazu. Spokój wypoczywających zakłócił jednak potężny pająk. Mężczyzna zauważył, że osobnik porusza się po kierownicy pojazdu. Zamiast jednak go odgonić, postanowił wszystko nagrać, licząc na bardzo ciekawy materiał. Ostatecznie Metui się nie zawiódł, jednak trudno stwierdzić, czy właśnie takie doznania miał na myśli. Pająk na wszystko nie zareagował dobrze, co doskonale widać na poniższym wideo:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Metui Tongatua (@young_eazy_tongatua)

Pająk skoczył na nagrywającego. Ekspert wyjaśnia, skąd w osobniku mogła wziąć się taka agresja

Jak widać na powyższym nagraniu, pająk wyraźnie się zdenerwował i postanowił skoczyć na nagrywającego. Warto przy tym zwrócić uwagę, że pająki raczej nieczęsto decydują się na tak zuchwałe ataki na ludzi.

Portal o2.pl opisujące całe zajście, przytoczył słowa eksperta. Wyjaśnił on, z czego mogło wynikać niecodzienne zachowanie osobnika. Dr Rober Raven uważa, że pająka mogły zdenerwować wibracje wytwarzane przez silnik pojazdu. Stąd też jego taka a nie inna reakcja.

ZOBACZ TAKŻE: ZATRWAŻAJĄCE ZDJĘCIA Z WARSZAWY – TO CZYHA NA ZWIERZĘTA NA ŁĄKACH I W ZAROŚLACH [FOTO]

źródło: o2.pl, Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.