Przerażające nagranie z Zabrza! Kamery uchwyciły ducha?! [WIDEO]

Przerażające nagranie

Przerażające nagranie z Zabrza! Mieszkaniec Śląska na początku lutego usłyszał dziwne dźwięki w budynku, w którym mieszka. Po uważnym sprawdzeniu klatki schodowej nie zauważył niczego nietypowego. Postanowił więc obejrzeć nagrania z monitoringu. To, co zobaczył jest trudne do wytłumaczenia. Nagranie trafiło do sieci, a fani teorii spiskowych nie mają złudzeń… Czy kamery rzeczywiście uchwyciły ducha?! Zobaczcie nagranie!

Przerażające nagranie ze Śląska!

Nieprawdopodobna historia miała miejsce na początku lutego w Zabrzu. Mieszkaniec jednego z budynków na Śląsku usłyszał przerażające, dziwne i trudne w wytłumaczeniu dźwięki. Jednak to nie koniec. W budynku zamontowano kamerę, której celem jest ochrona przed ewentualnymi złodziejami. Nikt jednak nie spodziewał się, że monitoring zarejestruje paranormalne zjawisko.

ZOBACZ TAKŻE: DRAMATYCZNE NAGRANIE Z SAMOLOTU. PONAD 240 OSÓB NA POKŁADZIE SIĘ TEMU PRZYGLĄDAŁO! [WIDEO]

Do Fundacji Nautilius napisał jeden z ich bacznych czytelników, który podzielił się historią swojego kolegi.  Mianowicie usłyszał on niepokojące dźwięki, jednak po sprawdzeniu nie zauważył niczego nietypowego. Zapewnia, że nie był to żaden śmieć czy odpadający tynk. Odrzucił również opcję przelatującego owada zważywszy, że panowała wówczas minusowa temperatura. Postanowił więc sprawdzić nagranie z monitoringu, które daje do myślenia. Przesłał także przerażające nagranie. Treść wiadomości przesłanej do fundacji brzmi następująco:

Witam. Jestem państwa stałym czytelnikiem i załogantem, wczoraj znajomy, który mieszka w starej kamienicy, wysłał do mnie filmik, który przesyłam w załączniku. W godzinach późno wieczornych słyszał odgłosy na korytarzu, kilkukrotnie sprawdzał i nikogo tam nie było, stwierdził, że musi przejrzeć monitoring i ku zdziwieniu zauważył dziwnego duszka. Czy według państwa może to być coś niewyjaśnionego, czy raczej owad ? Chociaż owad w lutym jak za oknami temperatura na minusie (!!!!!!) trochę dziwne. Żaden odpadający tynk i żaden śmieć to nie był, bo od razu to sprawdził. Co państwo o tym sadzicie ?

Przerażające nagranie opublikowano w serwisie YouTube na kanale Fundacji Nautilius. Filmik wzbudza duży niepokój, dlatego odradzamy go osobom o słabych nerwach. Trudno wytłumaczalne zjawisko możecie obejrzeć poniżej:

Przerażające nagranie z Zabrza! Co o tym myślicie?

źródło: youtube.com, antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.