Przepowiednia Baby Wangi na 2021 rok – czy to prawda?

Przepowiednia Baby Wangi

Przepowiednia Baby Wangi na 2021 rok! W sieci pojawiły się informacje, że według mistyczki przyszły rok również będzie serią niepowodzeń. Rzekoma przepowiednia to nie tylko wielkie katastrofy i kataklizmy, ale również atak innowierców na Europę i wojnę religijną. Poznajcie szczegóły!

Przepowiednia Baby Wangi na 2021 rok

Baba Wanga urodziła się 21 stycznia 1911 roku, zmarła 11 sierpnia 1996 roku. Była bułgarską mistyczką i jasnowidzącą. Początkowo przepowiadała przyszłość przypadkowo napotkanym ludziom. Często diagnozowała u nich choroby i doradzała, jak żyć. Baba Wanga to znana znachorka, której przypisuje się przewidzenie wielu wydarzeń, nawet tych mających miejsce w ostatnim czasie. Mowa tu m.in. o powstaniu ISIS czy zamachu na WTC. Okazuje się, że mistyczka przewidziała również najbliższą przyszłość. Z jej wizji wynika, że już w przyszłym roku zostanie wynaleziony lek na raka.

Nadejdzie dzień, kiedy rak zostanie uwiązany żelaznymi łańcuchami – mówiła.

Ponadto ostrzegła, że 2021 rok wcale nie będzie dużo lepszy od poprzedniego, a naszą planetę nawiedzą wielkie katastrofy. Niepokojące wieści dotyczą również Europy, na którą rzekomo mają napaść innowiercy. W wizjach pojawiła się również wojna religijna.

Trzej giganci się połączą. Niektórzy ludzie będą mieli czerwone pieniądze. Widzę cyfry 100, 5 i wiele zer (…) użyją arsenału broni chemicznej przeciwko Europejczykom (…) świat będzie cierpieć z powodu wielu kataklizmów i wielkich katastrof. (…) Świadomość ludzi się zmieni. Nadejdą trudne czasy. Ludzie będą podzieleni przez wiarę.

W przepowiedniach jest mowa również o „silnym smoku”, który opanuje ludzkość. Wiele osób interpretuje to jako silną pozycję Chin.

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ JACKOWSKI ZAPOWIADA ROK 2021 – „BĘDZIE GORSZY NIŻ 2020”!

Warto wspomnieć, że mistyczce przypisuje się przewidzenie takich wydarzeń jak: rozpad ZSRR, śmierć Józefa Stalina, zamach na WTC czy zatopienie okrętu podwodnego Kursk. Co więcej, Baba Wanga poinformowała, że koniec wszechświata nastąpi w 5079 roku. Zapowiedziała także zmianę orbity Ziemi, wynalezienie nowego źródła energii, kolonizację Marsa oraz pojawienie się nowej rasy człowieka. Ponadto w sieci pojawiło się wiele doniesień dotyczących zamachu na Władimira Putina, chorobie Donalda Trumpa czy asteroidy, która spadnie na Rosję, jednak doniesienia te nie są prawdziwe. Warto mieć na uwadze, że Baba Wanga była niepiśmienna, niewidoma, a jej mowa często była nierozumiana.

źródło: o2.pl, fakt.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.