Przepowiednia siostry Łucji dos Santos dla Polski – mowa o konkretnych miastach!

Siostra Łucja

Przepowiednia siostry Łucji dos Santos budzi zaciekawienie jak i niepokój. Wizjonerka za życia opowiedziała o wizji III wojny światowej, opisując losy poszczególnych państw. Przepowiednia zawiera ważne informacje dla wszystkich Polaków. 

Kim była Łucja dos Santos?

Łucja dos Santos przyszła na świat 22 marca 1907 roku w Fatimie. Historia kobiety jest niebywała, więc nic dziwnego, że wspominana jest po dziś dzień. Łucja już jako dziecko wraz ze swoim rodzeństwem doznała pierwszego w życiu objawienia. Początkowo nikt nie wierzył dzieciom, jednak dalsze wydarzenia sprawiły, że kościół katolicki uznał je za prawdziwe. Łucja jako młoda kobieta wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr św. Doroty w Vilar, a po 23 latach przeniosła się do zakonu Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Coimbrze.

Z relacji siostry zakonnej wynika, że wizje towarzyszyły jej przez całe jej życie. Ponadto niektórzy twierdzą, ze zakonnica przewidziała m.in. zamach na papieża Jana Pawła II. Mistyczka zmarła w 2005 roku, a 3 lata po jej śmierci rozpoczął się proces beatyfikacyjny.

ZOBACZ TAŻE: LUDZIE LEŻĄCY NA ZIEMI W KOŚCIELE – SZOKUJĄCE NAGRANIA ZE ŚWIĄTYNII TRAFIŁO DO SIECI [WIDEO]

Przepowiednia siostry Łucji

Siostra Łucja przez całe swoje życie doświadczała mnóstwa wizji. Jedna z nich wyjątkowo budzi niepokój, ponieważ dotyczy III wojny światowej. Zdaniem Łucji dos Santos Chiny zaatakują Rosję i zrzucą na kraj bomby jądrowe. Co więcej, w konflikt zbrojny zaangażują się również inne kraje, a narodem, który osiągnie największe zniszczenia będą Niemcy. Z przepowiedni siostry dowiadujemy się również, że Niemcy, Holandia i Dania zostaną zalane.

Siostra poinformowała także, że Stany Zjednoczone chcąc pomóc Niemcom, wyśle swoje wojska do Azji. Wraz z nimi będą również żołnierze z Anglii, natomiast Polska, Czechy i Słowacja zjednoczą się.

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. […] Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa – zapowiedziała zakonnica.

Co więcej, przepowiednia siostry Łucji zakłada również, że w bomby będą stanowić zagrożenie dla Szczecina, portów i Śląska.

Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi – wyznała wizjonerka.

 

źródło: antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.