Pielęgniarka uzależniona od operacji plastycznych – Tara Jayne nie zamierza przestać!

Tara Jayne

Tara Jayne wydała krocie na metamorfozę swojego wyglądu i w dalszym ciągu chce coś zmieniać. Szacuje się, że na zabiegi i operacje plastyczne wydała ćwierć miliona złotych. Kobieta coraz częściej spotyka się jednak z odmową ze strony lekarzy. Co planuje jeszcze w sobie „poprawić”?

Uzależnienie od operacji plastycznych

Rośnie liczba klinik oferujących zabiegi medycyny estetycznej czy operacje plastycznie. Nie da się ukryć, że mnóstwo osób lubi o siebie zadbać, pragnie pozbyć się kompleksów i dobrze czuć się we własnym ciele. Warto jednak pamiętać, że operacje plastyczne mają również swoją ciemną stronę, a pogoń za ideałem bywa czasem uzależniająca. Przykładem jest australijska pielęgniarka – Tara Jayne, która regularnie poprawia swoją urodę.

ZOBACZ TAKŻE: JEGO NOS PRZYPOMINAŁ MĘSKIE PRZYRODZENIE – NIEZWYKŁA PRZEMIANA PO OPERACJI PLASTYCZNEJ [FOTO]

W pewnym momencie kobieta zaczęła mieć problemy z pieniędzmi, dlatego postanowiła sprzedawać swoje intymne zdjęcia. Pomysł okazał się trafny, bowiem wielu zainteresowanych płaci kobiecie za odważne kadry. Obecnie rozwija karierę w sieci, a jej profil na Instagramie śledzi prawie 150 tys. osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tara Jayne (@tara_jayn3)

Tara spotyka się jednak coraz częściej z odmową, a chirurdzy nie zgadzają się na wykonanie zabiegów.

Jeśli chodzi o operacje plastyczne, nie ma dla mnie granic. To bardzo uzależniające, już chcę większe piersi. Jak tylko podróże będą dozwolone, zamierzam przylecieć do Europy do mojego chirurga i powiększyć biust o jakieś trzy rozmiary – powiedziała niegdyś Tara.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tara Jayne (@tara_jayn3)

Jak się okazuje Tara Jayne ma dokładny plan na swój wygląd. Zapytana jakie poprawki chce jeszcze zrobić odpowiedziała:

Kolor oczu, by był bardziej zielony, powieki, lifting brwi, prawdopodobnie implanty policzków, mały lifting twarzy, a może nawet usunę kilka żeber, żeby mieć mniejszą talię. Już na samą myśl jestem podekscytowana – wyznała.

Dla porównania, poniżej znajdziecie zdjęcie Tary z czasów sprzed operacji plastycznych.

Tara Jayne przed operacjami

Co myślicie o poprawianiu urody?

 

źródło: instagram.com, fakt.pl, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.